Zespół

Tło

Prezes Zarządu Expo Silesia

dr inż. Ludomir Tuszyński
tel. 32 78 87 596, 41 367 86 50

Odpowiedzialny za działania operacyjne, rozwój, tworzenie i realizację strategii rynkowej firmy oraz nadzorowanie zagadnień ekonomiczno-finansowych.

Dyrektor Biura Zarządu

Ewa Kozubek 
tel. 32 78 87 596, 41 367 86 50, tel. kom. 510 030 859
e-mail: ewa.kozubek@exposilesia.pl

Odpowiedzialna za koordynowanie spraw organizacyjnych w spółce.

Nadzoruje: Biuro Zarządu

Dyrektor Grupy Projektów

Wioletta Błońska-Dudek
tel. 32 788 75 06, tel. kom. 510 031 732
e-mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl

Odpowiedzialna za koordynację działań organizacyjnych poszczególnych imprez targowych i nadzór nad Działem Targowym.

Nadzoruje: Dział Targowy TB

Dyrektor Grupy Projektów

Agnieszka Miklas
tel. 32 78 87 519, tel. kom. 510 031 684
e-mail: agnieszka.miklas@exposilesia.pl

Odpowiedzialna za koordynację działań organizacyjnych poszczególnych imprez targowych i nadzór nad Działem Targowym.

Nadzoruje: Dział Targowy TA

Dyrektor Grupy Projektów

Wojciech Rabsztyn
tel. 32 788 75 28, tel. kom. 510 031 669
e-mail: wojciech.rabsztyn@exposilesia.pl

Odpowiedzialna za koordynację działań organizacyjnych poszczególnych imprez targowych i nadzór nad Działem Targowym.

Nadzoruje: Dział Targowy TC

Kierownik Działu Marketingu

Patrycja Zadros – Tarka
tel. kom. 510 031 690
e-mail: patrycja.zadros@exposilesia.pl

Odpowiedzialna za promocję obiektu i marketing wydarzeń targowych.

Nadzoruje: Dział Marketingu

Dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych

Sylwester Martynus
tel. 32 78 87 513, tel. kom. 510 031 664
e-mail: sylwester.martynus@exposilesia.pl

Odpowiedzialny za funkcjonowanie obiektu w Sosnowcu.

Nadzoruje: Pion Administracyjno – Techniczny

Główna Księgowa

Agnieszka Grochowska
tel. 32 78 87 547, tel. kom. 510 031 368
e-mail: agnieszka.grochowska@exposilesia.pl

Odpowiedzialna za całokształt zagadnień finansowo-księgowych firmy.

Nadzoruje: Pion Finansowo-Księgowy


Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło