WYGODNY DOM

Targi Wyposażenia Wnętrz

1 - 3 kwietnia 2016

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Zapraszamy do udziału w Targach Wyposażenia Wnętrz WYGODNY DOM 2016

 

Targi Wyposażenia Wnętrz WYGODNY DOM są kontynuacją organizowanej przez nas do tej pory imprezy pod nazwą Silesia INTERIOR. Odbędą się one w dniach 1-3 kwietnia 2016r. razem z kolejną edycją Targów Budowlanych SIBEX 2016.
 
 

Kompleksowo o wyposażeniu wnętrz!

W ramach Targów WYGODNY DOM pragniemy zaprezentować Państwu najnowsze trendy dotyczące urządzenia i wyposażenia wnętrz. Nie zabraknie u nas wszelkiego rodzaju mebli, artykułów dekoracyjnych, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki. Planujemy spotkania z projektantami i dekoratorami, podczas których będzie możliwość skonsultowania własnych pomysłów oraz znalezienia inspiracji.

        
        

Dlaczego warto wziąć udział w Targach WYGODNY DOM ?

 

Targi WYGODNY DOM oraz organizowane równolegle Targi Budowlane Sibex przez wiele lat ugruntowały pozycję jednych z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Podczas ostatniej edycji w przeciągu 3 dni wystawę odwiedziło blisko 7000  zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą 195 firm i instytucji. Targi WYGODNY DOM oprócz prezentacji trendów i nowości to także miejsce spotkań, możliwość zdobycia wiedzy niezbędnej do prawidłowego urządzenia własnych wnętrz i otrzymania porad w zakresie projektu, wystroju i wyposażenia każdego rodzaju pomieszczenia. 

 

 

Specjalne warunki udziału dla producentów i dystrybutorów mebli
oraz artykułów dekoracyjnych

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy dla  specjalną ofertę zakupu stoisk wyspowych o dużych powierzchniach w korzystnych cenach. Firmy zainteresowane naszą propozycją prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

 

Naszymi Wystawcami będą:

producenci i dystrybutorzy produktów związanych z kompleksowym wyposażeniem wnętrz, salony i hurtownie, doradcy i projektanci wnętrz, młodzi designerzy, producenci profesjonalnych programów wspierających architektów w procesie projektowania i wiele innych.
 
  

Na Targi zapraszamy:

pasjonatów aranżacji wnętrz, architektów, projektantów, dekoratorów wnętrz, przedstawicieli mediów, sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz, właścicieli hoteli, lokali gastronomicznych, restauracji i pubów oraz  odbiorców indywidualnych poszukujących inspiracji.


Zmieniamy Twoje Wnętrze! Chcesz być naszym Wystawcom? Kliknij kontakt i napisz do na maila.