komunikaty

Wprowadzamy zasady bezpieczeństwa

today6 sierpnia 2020 2654

Tło

Od 10 października 2020 r. miasto Sosnowiec znajduje się w żółtej strefie. W miejscu odbywania się imprezy takiej, jak targi, wystawy, kongresy, konferencje, spotkania może się znajdować nie więcej niż 1 osoba na 4 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników, widzów lub klientów, z wyłączeniem obsługi.


W obecnym, trudnym czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, a także podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. Właśnie dlatego Zespół Expo Silesia podjął szereg działań z myślą o bezpieczeństwie uczestników wydarzeń. Opracowaliśmy rozwiązania pozwalające na zminimalizowanie zagrożenia zdrowia wystawców, zwiedzających jak i osób zajmujących się obsługą wydarzenia.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania przez Expo Silesia sp. z o.o. danych osobowych w celu zapobiegania i zwalczania rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19.

Środki bezpieczeństwa dotyczą większości obszarów podczas pobytu na targach. Wprowadzamy nowe rozwiązania w zakresie organizowania przestrzeni wystawienniczej dla zwiedzających i wystawców, strefy wejścia, strefy gastronomicznej, możliwości zakupu biletów online czy rejestracji online z podziałem na poszczególne dni. Istotną zmianę stanowią zaostrzone i utrzymywane na wysokim poziomie środki bezpieczeństwa w zakresie higieny i dezynfekcji. Umożliwiamy Państwu zakup środków ochrony osobistej na terenie targów, zapewniamy odpowiednią ilości punktów do dezynfekcji rąk oraz odpowiednią obsługę medyczną przez cały czas wydarzenia.

Wszelkie oficjalne zalecenia dotyczące zasad bezpieczeństwa sanitarnego podczas organizacji wydarzeń targowych, wskazane przez instytucje i organy odpowiedzialne za Państwa bezpieczeństwo, zostaną przez nas niezwłocznie wdrożone.

Opracowaliśmy także nowe formy promocji oraz poszerzamy grupę zwiedzających o kolejne sektory gospodarki. Dokładamy również wszystkich starań, aby targi były satysfakcjonujące dla wszystkich uczestników.

Spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki i my – Zespół Expo Silesia – robimy wszystko, aby nadchodzący sezon targowy był dla Państwa udany i okazał się sukcesem biznesowym w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Czekamy na Państwa w Expo Silesia!

Utworzone przez: Patrycja Zadros-Tarka

Poprzedni wpis


Similar posts


NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło