WIRTOTECHNOLOGIA

Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów

2 - 4 października 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA 2018. Odbędzie się ona jednocześnie z  najważniejszym, jesiennym wydarzeniem dla branży - Międzynarodowymi Targami  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Międzynarodowymi Targami Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

 

Zarejestruj się on-line [link]

 
   

 Sukces poprzedniej  edycji to blisko 500 Wystawców z 14 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Wydarzenie odwiedziło blisko 10 tysięcy zwiedzających, którzy mieli okazję podpatrzeć m.in. 450 maszyn, w większości w ruchu.  Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności targi były naprawdę imponujące!

 

Zapraszamy do zapoznania się z:

 


 

 Targi WIRTOTECHNOLOGIA są doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności. Nasi Wystawcy potwierdzają, że wydarzenie to jest doskonałym narzędziem biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami.