ExpoWELDING

Międzynarodowe Targi Spawalnicze

19 - 21 października 2010

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2010 największa tegoroczna impreza branży spawalniczej w środkowej Europie - zakończona. Zobacz relację TV

Ponad 6 tysięcy zwiedzających, udane kontakty handlowe, goście z kilkunastu krajów świata i zadowoleni Wystawcy - to najkrótsze podsumowanie.

Dziękujemy za udział w targach ExpoWELDING 2010 i już zapraszamy na kolejną edycję w dniach 16-18 października 2012 roku.

 

 
Wystawę, na której można było zobaczyć ofertę wiodących producentów sprzętu spawalniczego, oprogramowania i sprzętu spawalniczego, uzupełniła konferencja naukowa Instytutu Spwalnictwa organizowana pod patronatem przewodniczącego Komitetu Budowy Maszyn Polskiej Akademii Nauk, a poświęcona zaawansowanym technologiom spawalniczym.

Zastosowanie wielu z omawianych na konferencji technologii można było na żywo obejrzeć na hali wystawowej, podczas targów. Nie brakowało demonstracji sprzętu i praktycznych pokazów spawania i przecinania tlenowego. W wypełnionej po brzegi hali Expo na najlepszych spawalników czekał tytuł Mistrza Spawania, w którym oceniano precyzję i prawidłowość wykonania spawania. 

 


W uroczystym otwarciu Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2010, udział wzięli znakomici goście z czołowych europejskich instytucji branżowych:


Otwierając targi goście podkreślili ich rolę w transferowaniu nowoczesnych technologii, rozwoju koooperacji różnych sektorów europejskiej gospodarki z branżą spawalniczą i edukacji młodych inżynierów i techników spawalnictwa. Patronat nad targmi sprawowało Ministerstwo Gospodarki oraz Instytut Spawalnictwa z Gliwic.


Medale Expo Silesia


Komisja Konkursowa, obradująca na posiedzeniu w dniu 19 października, przyznała nagrody w Konkursie na najlepsze produkty prezentowane przez Wystawców targów ExpoWELDING 2010. Są to 4 równorzędne Medale Expo Silesia w kategorii NAJLEPSZY PRODUKT ZAPREZENTOWANY PODCZAS TARGÓW EXPOWELDING 2010 oraz Wyróżnienia.

Pełna lista nagrodzonych znajduje się tutaj