TRANSPORTEX

Targi Transportu i Spedycji

16 - 17 kwietnia 2019

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 
 NOWOŚCI NA TARGACH TRANSPORTEX
 
 
-INFOPRACA.pl zaprasza 17 kwietnia na swoje stoisko nr 41 na Targach TRANSPORTEX!  
W tym miejscu skonsultujesz CV, list motywacyjny, poznasz tajniki rozmowy rekrutacyjnej i  zapoznasz się z ofertami pracy. Daj się poznać pracodawcom z jak najlepszej strony. Dołącz do serwisu InfoPraca.pl i aplikuj na oferty, które najlepiej wpisują się w Twoje oczekiwania.
 
-LLC "Company STEM" stand nr 46 - Your long-term IT partner.
Presents next solutions:
•    8move – delivery management service.
•    Dropshipping – software for Cargo Company.
•    E-Trade – effective tool for business management.

 -Komputronik Biznes Sp. z o.o.  stoisko nr 34
W naszym zakresie znajdują się systemy WMS, systemy kolejkowania dostaw. Oprogramowanie na kolektory ręczne współpracujące z WMS i systemami magazynowymi w ERP. Systemy komunikacji magazynowej.Systemy sieciowe na magazynach i halach produkcyjnych. 
 
-PRESIDENT ELECTRONICS POLSKA SP. Z O. O.  stoisko nr 43
Na zbliżających się targach, wśród wielu produktów, chcielibyśmy zaprezentować 3 nowości, które miały premierę w ostatnim czasie bądź jeszcze nie zadebiutowały na polskim rynku.
Radiotelefon Bill jest to miniaturowe radio w wymiarach 10,2 x 10 x 2,5 cm, wyposażone min. w aż 3 filtry przeciwzakłóceniowe, gniazdo USB port 5V 2,1A Fast Charging oraz fabrycznie zalutowany wtyk do gniazda zapalniczki. 
Radiotelefon Walker II - nowa odsłona bardzo popularnego modelu President Walker. Radio dla najbardziej wymagających użytkowników eteru. W porównaniu do swojego poprzednika nowy Walker II otrzymał multi-funkcyjny wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) oraz wyjście USB 5V 2.1A na przednim panelu.
Zestaw “Plug & Play”- pierwszy na rynku zablistrowany zestaw składający się z radiotelefonu President Bill oraz anteny Magnetycznej President Virginia. Zestaw został tak skomponowany, żeby każdy użytkownik w sposób intuicyjny mógł go podłączyć w swoim samochodzie 
 
-Dachser Sp. z o.o. firma rodzinna z siedzibą w Kempten w Niemczech, oferuje logistykę transportu, magazynowania oraz spersonalizowanych usług w dwóch obszarach biznesowych: Dachser Air & Sea Logistics oraz Dachser Road Logistics (ten drugi obszar podzielony jest na dwa segmenty: Dachser European Logistics i Dachser Food Logistics). Oferty firmy dopełniają kompleksowe usługi    w zakresie logistyki kontraktowej oraz rozwiązania branżowe. Niezawodna sieć transportowa – zarówno w Europie, jak i na pozostałych kontynentach – w połączeniu z całkowicie zintegrowanymi systemami IT zapewniają dostęp do inteligentnych rozwiązań logistycznych na całym świecie.
Dzięki blisko 29,1 tys. pracownikom w 396 lokalizacjach na całym świecie, Dachser w 2017 roku osiągnął przychody w wysokości 6,12 miliarda euro. Tego samego roku dostawca usług logistycznych obsłużył w sumie 81,7 miliona przesyłek o łącznej masie wynoszącej 39,8 miliona ton. Operator posiada swoje struktury krajowe w 44 państwach.

Dachser Sp. z o.o. a family-owned company headquartered in Kempten, Germany, provides transport logistics, warehousing, and customized services in two business fields: Dachser Air & Sea Logistics and Dachser Road Logistics. The latter is divided into two business lines, Dachser European Logistics and Dachser Food Logistics. Comprehensive contract logistics services and industry-specific solutions round out the company’s offerings. A seamless shipping network—both in Europe and overseas—and fully integrated IT systems provide for intelligent logistics solutions worldwide.
Thanks to some 29,100 employees at 396 locations all over the globe, Dachser generated revenue of 6.12 billion euros in 2017. That same year, the logistics provider handled a total of 81.7 million shipments weighing 39.8 million metric tons. Country organizations represent Dachser in 44 countries.
 
- LACUS Sp. z o. o.   – Twój Przedstawiciel w krajach UE.
Jesteśmy Biurem Doradztwa i Przedstawicielstwa dla Branży Transportowej - LACUS - to firma świadcząca kompleksowe usługi wspierające przewoźników transportu międzynarodowego w zakresie delegowania pracowników na teren Europy; w tym rozliczania płacy minimalnej.
       Firmę tworzy kompetentny i ambitny team, który służy na co dzień pomocą i fachową wiedzą. Doradzamy w zakresie prawa transportowego, prawa pracy i płacy minimalnej.
Biuro LACUS reprezentuje obecnie ponad 1 200 firm przewozowych oraz kilka tysięcy kierowców.
CO ROBIMY?
•    reprezentujemy Waszych kierowców na terenie m. in. takich krajów jak Francja, Włochy, Austria, Belgia, Niemcy,
•    sporządzamy właściwe dokumenty do kabiny kierowcy,
•    przekazujemy i przechowujemy dokumentację,
•    udostępniamy aktualne informacje związane z delegowaniem pracowników,
•    wspieramy profesjonalnym doradztwem,
•    oferujemy usługę kompleksowego rozliczania czasu pracy i wyliczania płacy minimalnej kierowców,
•    zamawiamy francuskie eko-winiety,
•    prowadzimy usługi tłumaczenia i wsparcia językowego w języku francuskim, niemieckim i włoskim,
•    proponujemy zakup niezbędnych akcesoriów dla kierowców.
„Nie martw się o dokumenty, myśl o biznesie"