Aktualnościzapowiedzi

TOOLEX – wspólnie napędzamy gospodarkę!

today20 sierpnia 2020 146

Tło

Już na przełomie września i października ponownie spotkamy się w Sosnowcu na wydarzeniu poświęconym obróbce metalu czyli na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz towarzyszących im Targach Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług, więc zapraszamy do Expo Silesia 29 września – 1 października 2020.

W roku ubiegłym Targi TOOLEX zgromadziły ponad 500 Wystawców i Współwystawców z 13 krajów, prawie 600 światowych marek i nowości z branży. Wydarzenie odwiedziło niemal 10 tysięcy zwiedzających. Wśród nich blisko 50% to kadra zarządzająca: prezesi i kierownicy firm. Targi licznie odwiedzają również technologowie, operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. A wszystko to na 15 tys. m kw. powierzchni w 2 pawilonach wystawienniczych. 

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, została objęta Patronatem przez liczne branżowe i rządowe instytucje, które od lat wspierają Targi merytorycznie. Udział w wydarzeniu potwierdzili już liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego czy też narzędziowego.

Wzorem ubiegłych edycji, równolegle odbędą się również Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu – OILexpo, którym po raz kolejny będzie Środowiskowe Seminarium Tribologów,  organizowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne oraz Katedrę Eksploatacji Pojazdów Samochodowych i Katedrę Logistyki i Technologii Lotniczych Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej. Główną tematyką seminarium będą współczesne problemy smarowania maszyn i urządzeń. Zakres branżowy wydarzenia uzupełnią Salon Automatyzacji dla Automotive TOOLEX dla Automotive oraz Salon Łożysk i Elementów Napędowych Przemysł w Ruchu.

Więcej informacji o targach można znaleźć na www.toolex.pl oraz www.oilexpo.pl

Utworzone przez: Patrycja Zadros-Tarka

Poprzedni wpis


NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło