AktualnościRelacje

Targi TOOLEX – krok milowy w ożywieniu gospodarki!

today5 października 2020 66

Tło

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo odbyły się zgodnie z planem, w dniach 29 września – 1 października 2020r. Pomimo niesprzyjających warunków w Expo Silesia zaprezentowały się firmy zajmujące się produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabrakło systemów pomiarowych i akcesoriów wspomagających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej. Wielu wystawców przygotowało ofertę urządzeń i rozwiązań technologicznych, których głównym celem jest skuteczne usprawnienie produkcji i obniżenie jej kosztów. Zakres branżowy uzupełniła oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali.

Tegoroczna edycja targów odbyła się pod hasłem „TOOLEX- wspólnie napędzamy gospodarkę”. Mamy nadzieję, że każde wydarzenie przemysłowe w Expo Silesia, organizowane nawet w mniejszej niż dotychczas skali, będzie krokiem milowym w ożywieniu gospodarki. Targi są najlepszym narzędziem do walki z recesją, dzięki możliwości odbudowania bezpośrednich relacji biznesowych. Już dziś planujemy kolejną edycję TOOLEX, która odbędzie się w dniach 28-30 września 2021 r. Zespół Expo Silesia robi wszystko, aby kolejny sezon targowy był udany i przyczynił się do sukcesu biznesowego wielu firm w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Zdajemy sobie sprawę, że pandemia pokrzyżowała plany rozwoju wielu firmom. Udział w targach TOOLEX zawsze był i będzie dla nich jednak kluczowym elementem realizacji planów sprzedażowych. Dlatego też jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań, aby kolejna edycja Targów TOOLEX stworzyła im szansę na nawiązanie nowych kontaktów i powrót do stabilności finansowej.

Tegoroczna edycja targów odbywa się pod hasłem „TOOLEX- wspólnie napędzamy gospodarkę” i my, jako organizatorzy, mocno w to wierzymy – mówi Agnieszka Miklas, Dyrektor Grupy Projektów – Mamy nadzieję, że każde wydarzenie przemysłowe w Expo Silesia, organizowane nawet w mniejszej niż dotychczas skali, będzie krokiem milowym w ożywieniu gospodarki. Targi są najlepszym narzędziem do walki z recesją, dzięki możliwości odbudowania bezpośrednich relacji biznesowych.

Utworzone przez: Patrycja Zadros-Tarka

Poprzedni wpis


NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło