SilesiaKOMUNIKACJA

Targi Transportu Publicznego

26 - 27 kwietnia 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 
Kolejna edycja Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA za nami. Już dziś zapraszamy serdecznie do udziału w 10 jubileuszowej edycji targów, które odbędą się w dniach 24-25 kwietnia 2018 roku.
 
 
SilesiaKOMUNIKACJA to dynamicznie rozwijające się i największe wiosenne wydarzenie dla branży w południowej Polsce. Dzięki połączeniu ekspozycji targowej z bogatym programem wydarzeń towarzyszących SilesiaKOMUNIKACJA stała się ugruntowaną platformą wymiany poglądów i doświadczeń na temat transportu publicznego. Targi od lat wspierają najważniejsze firmy przewozowe i instytucje branżowe z terenu województwa śląskiego.
 
 
ZAUFALI NAM:
 
 

 

 
W programie Targów m.in. znajdowało się:
 
  • Zebranie Zarządu i Komisji Rozwoju Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego

  • Debata:„ Centra Przesiadkowe w Aglomeracji Śląskiej - korzyści dla transportu publicznego" oraz „ Gazomobilność i Elektromobilność na przykładzie doświadczeń Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej” organizowana przy współpracy z Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej w Gliwicach.
 
 
 
  • Seminarium "SilesiaCOACHEXPO" organizowane przy współpracy ze Śląską Izbą Turystyki

 

PROGRAM SEMINARIUM

 

  • Konkurs wystawców o Medal Expo Silesia

 

  • Wystawa autobusów zabytkowych 
 
W tym samym czasie odbyło się:

SilesiaCOACHEXPO to przedsięwzięcie dedykowane dla instytucji oraz firm działających w transporcie międzymiastowym i turystycznym. Wydarzenie to było doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy organizatorami, usługodawcami, producentami czy firmami przewozowymi, związanymi z transportem turystycznym.

MotoSerwis Expo  to salon wyposażenia warsztatów, w którym wystawcy zaprezentowali bogatą ofertę wyposażenia warsztatów, części i akcesoriów, narzędzi, pneumatyki oraz elektroniki. Nie zabrakło również nowinek technicznych oraz profesjonalnych rozmów biznesowych.