SilesiaKOMUNIKACJA

Targi Transportu Publicznego

20 - 21 maja 2010

W pierwszym dniu targów SilesiaKOMUNIKACJA podpisano umowę pomiędzy KZK GOP, a Azienda Trasporti Verona.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Druga edycja Targów SilesiaKOMUNIKACJA dobiegła końca. Podczas dwóch dni targów Expo Silesia odwiedziło ponad 1500 gości. Zwiedzający mięli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi pojazdami, najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i informatycznymi, a także z wyposażeniem warsztatów i zajezdni.

Tegoroczna edycja SilesiaKOMUNIKACJA miała międzynarodowy charakter. W targach uczestniczyło kilkadziesiąt firm: z Polski, Włoch, Czech, Słowacji, Anglii, Szwajcarii i Hiszpanii.

Najsilniejszą reprezentację stanowili Włosi. Po oficjalnym otwarciu przedstawiciele włoskiego ATV Azienda Transporti Verona s. r. l.  – organizatora komunikacji i przewoźnika w Weronie i rejonie Veneto  podpisali porozumienie o wzajemnej współpracy z KZK GOP. Włosi zorganizowali także osobny pawilon. Na stoisku BredaMenarniBus zaprezentowali dwa autobusy: Vivacity C+CNG klasy midi oraz Zeus M200E klas mini.Na pozostałych stoiskach można było zapoznać się m. in.: z rozwiązaniami z zakresu bezpiecznego transportu dzieci. Na odwiedzających czekało również wiele niespodzianek kulinarnych.

Do najciekawszych elementów tegorocznej edycji można zaliczyć: prezentację nowego autobusu AUTOSANA - M12LF Sancity, włoską ekspozycję, konferencje branżowe, konkursy oraz zawody na symulatorze jazdy.

Wśród odwiedzających większość stanowiły osoby ściśle związane z branżą komunikacyjną, ale nie zabrakło także pasażerów na co dzień korzystających z transportu publicznego, którzy byli zainteresowani najnowszymi trendami i rozwiązaniami.