SilesiaKOMUNIKACJA

Targi Transportu Publicznego

24 - 25 kwietnia 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"
Rejestracja Zwiedzających na Konferencję "Transport Niskoemisyjny w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - plany i przykłady wdrożenia gazomobilności i elektromobilności" organizowanej w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 124 w dniu 24 kwietnia 2018 r.

Poprawne dokonanie rejestracji uprawnia do bezpłatnego wstępu na Konferencję ?Transport Niskoemisyjny w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - plany i przykłady wdrożenia gazomobilności i elektromobilności? w dniu 24 kwietnia 2018r.

Niniejszej rejestracji można dokonać do dnia 23 kwietnia 2018 r. do godziny 20.00 

* pola wymagane

  

Konferencja: *

   

Imię: *

   

Nazwisko : *

   

Firma / Instytucja : *

   

Ulica: *

   

Numer: *

   

Miasto : *

   

Kod pocztowy : *

   

Nr. telefonu : *

   

e-mail : *

   


Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na powyższe i akceptacji Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną uniemożliwia rejestrację w serwisie i jednocześnie bezpłatny wstęp. Osobom, które dokonały rejestracji przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia. W celu wykonania uprawnienia dokonaj zgłoszenia na poniższy adres mailowy: zwiedzajacy@exposilesia.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Expo Silesia sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, adres: ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000252032.