SilesiaINTERIOR

Targi Wyposażenia Wnętrz

20 - 22 lutego 2015

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"
Rejestracja zwiedzających

Wypełnienie poniższego formularza i przesłanie do Expo Silesia sp. z o.o. jest wyrażaniem przez Panią/Pana zgody na gromadzenie i przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych przez Expo Silesia sp. z o.o. w celach marketingowych.

Po rejestracji otrzymasz na podany w formularzu adres e-mail kupon rejestracyjny upoważniający do zakupu ulgowego biletu wstępu.

Bilet wstępu jest ważny dla jednej osoby, której dane figurują w formularzu.

Wydrukuj otrzymany kupon i zabierz do okazania w kasie. 

* pola wymagane

  

Imię: *

   

Nazwisko : *

   

Adres zamieszkania : *

   

Nr. telefonu : *

   

e-mail : *

   
 
 


Wyrażam zgodę na wprowadzenie moich danych osobowych do bazy Expo Silesia Sp. z o. o. i wykorzystywanie ich przez Spółkę w celach marketingowych (ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz.U.202 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) z możliwością wglądu do swoich danych i ich aktualizacji w tym m.in. zgodę na przesyłanie przez Spółkę Expo Silesia Sp. z o. o. na podany adres e-mail informacji handlowej (ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204), dotyczącej świadczonych przez Expo Silesia Sp. z o. o. usług.

Administratorem państwa danych jest: Expo Silesia sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu (nr KRS: 0000252032), ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec. Podanie danych jest dobrowolne.

Jeśli chcesz usunąć swoje dane z bazy Expo Silesia Sp. z o.o. lub je zmienić wyślij e-mail na adres zwiedzajacy@exposilesia.pl.