SIBEX Częstochowa

NOWOCZESNY DOM I OGRÓD

7 - 8 kwietnia 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 

Zapraszamy do udziału w premierowej edycji

Targów SIBEX 2018 w Częstochowie

Nowoczesny Dom i Ogród organizowanych pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka

w dniach 7-8 kwietnia 2018 roku w Hali Sportowej Częstochowa.

 


BEZPŁATNY WSTĘP ORAZ PARKING DLA ZWIEDZAJĄCYCH


Targi SIBEX są jedną z najdłużej organizowanych przez Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia imprez targowych i są doskonale znane mieszkańcom regionu, którzy tłumnie co roku je odwiedzają. Dlatego sugerując się pozytywnymi opiniami Wystawców i Zwiedzających, w roku 2018 postanowiliśmy poszerzyć obszar naszego działania i po raz pierwszy Targi SIBEX odbywają się również w Częstochowie.

 

Dla mieszkańców regionu, którzy chcą zakupić własne 'M' oraz wykończyć je lub wybudować, nabyć oraz wykończyć dom będzie to doskonała okazja do zapoznania się z materiałami budowlanymi oraz ofertą firm usługowych z zakresu budowy i remontów, ale również znaleźć niezbędne elementy do wykończenia wnętrz lub instalacji grzewczej, wodnej lub klimatyzacji. Targi Budowlane SIBEX w Częstochowie będą kompletnym miejscem spotkań dostawców oraz wykonawców budowlanych z bezpośrednim odbiorcą. 

 


Targi Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło
        ZDOBĄDŹ DOTACJĘ DO WYMIANY KOTŁÓW ORAZ SYSTEMÓW GRZEWCZYCH
 
 

W ramach Targów EkoCiepło mieszkańcy regionu będą mieli możliwość odwiedzenia punktu informacyjnego Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa, w którym otrzymają informację i wnioski dotyczące   dofinansowania lub zwrotów kosztów inwestycji związanych z wymianą pieców c.o. oraz instalacji grzewczych, przyczyniających się do ograniczenia „Niskiej Emisji" z ogrzewnictwa indywidualnego, a także możliwości wyboru urządzenia w ramach ekspozycji targowej. 


Salon Nieruchomości Twój Nowy Dom

 
Salon Nieruchomości Twój Nowy Dom stworzony został z myślą o osobach chcących zakupić na rynku Częstochowskim własne mieszkanie lub dom. Oferta Salonu pozwoli każdemu zainteresowanemu pozyskać kontakt do najlepszych developerów w mieście.
 
 

Kiermasz Ogrodniczy 
 
Miłośników ogrodnictwa zapraszamy od odwiedzenia Kiermaszu Ogrodniczego towarzyszącego Targom SIBEX 2018 w Częstochowie, w ramach którego w atrakcyjnych cenach będą mogli zakupić sadzonki, byliny, cebulki i drzewka niezbędne przed zbliżającym się sezonem ogrodniczym. Nie zabraknie u nas również dekoracji i elementów małej architektury ogrodowej! 
  

  

Zapraszamy również na Targi:

 

Sibex 2018 - Nowoczesny Dom i Ogród w Sosnowcu (2-4 marzec 2018)

 

 

 

ORGANIZATOR TARGÓW:                           
Centrum Targowo-Konferencyjne
Expo Silesia
41-219 Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 124
tel. 32 78 87 596
fax 32 78 87 502

MIEJSCE TARGÓW:
Hala Sportowa Częstochowa Sp. z o.o.

42-200 Częstochowa

ul. Żużlowa 4

tel. 34 368 82 78

fax 34 368 82 78