REHexpo

Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

20 - 21 kwietnia 2018

ZAREJESTRUJ SIĘ I KUP ULOGOWY BILET!

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"
Rejestracja Zwiedzających
na Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo, organizowane w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 124.

Poprawne dokonanie rejestracji uprawnia do nabycia ulgowego biletu na Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo w dniach dniach 20 - 21 kwietnia 2018 r.

Niniejszej rejestracji można dokonać do dnia 19 kwietnia 2018 r. do godziny 20.00 

* pola wymagane

  

Targi: *

   

Imię: *

   

Nazwisko : *

   

Firma / Instytucja : *

   

Ulica: *

   

Numer: *

   

Miasto : *

   

Kod pocztowy : *

   

Stanowisko: *

   

Branża: *

   

Nr. telefonu : *

   

e-mail : *

   


Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na powyższe i akceptacji Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną uniemożliwia rejestrację w serwisie i jednocześnie bezpłatny wstęp. Osobom, które dokonały rejestracji przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia. W celu wykonania uprawnienia dokonaj zgłoszenia na poniższy adres mailowy: zwiedzajacy@exposilesia.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Expo Silesia sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, adres: ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000252032.