Aktualnościkomunikaty

REHexpo i CAREexpo – zmiana terminu

today15 października 2020 68

Tło

W ciągu ostatniego tygodnia doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie żółtej”. W trosce o wysoką jakość wydarzenia oraz po odbytych konsultacjach z Wystawcami, Partnerami  i Uczestnikami zdecydowaliśmy o zmianie terminu Międzynarodowych Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo oraz Międzynarodowego Salonu Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo na 28-29 maja 2021 roku.

Naszym celem jest organizacja spotkań branżowych na jak najwyższym poziomie, tak aby przynosiły one korzyści zarówno Wystawcom jak i odwiedzającym. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce jak i sytuacja biznesowa naszych Partnerów poprawi się i pozwoli na przygotowanie targów oraz wydarzeń towarzyszących z pełnym zaangażowaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby targi w nowym terminie zostały zorganizowane profesjonalnie i spełniły oczekiwania wszystkich uczestników.

Wydarzenia towarzyszące Targom w dniach 23- 24.10.2020r. zostaną uruchomione w trybie online. W tej sprawie prosimy o bezpośredni kontakt:

  • II Ogólnopolska Konferencja Popularno-Naukowa pt. „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy – Fizjoterapia i aktywność zdrowotna” – Akademia Wychowana Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
    Kontakt: dr Damian Kania, adres mailowy: d.kania@awf.katowice.pl

Utworzone przez: Patrycja Zadros-Tarka

Poprzedni wpis

  • 40
close

labelAktualności today8 października 2020

Targi Spawalnicze w Expo Silesia!

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING już za tydzień! 13-15 października w Expo Silesia w Sosnowcu. Sprawdź szczegóły wydarzenia: informacje dla zwiedzających lista wystawców plan wystawy program 62. Międzynarodowej Konferencji Spawalniczej zasady [...]

Czytaj więcej


NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło