Aktualnościzapowiedzi

Pasja w zgodzie z naturą – targi EXPOHunting i EXPOShooting już we wrześniu

today18 sierpnia 2020 135

Tło

Podczas gdy wiele działań biznesowych można zrealizować zdalnie i za pomocą nowoczesnych technologii, nic nie zastąpi nam spotkań na żywo, wymiany doświadczeń, kultywowania tradycji. Właśnie taką możliwość ponownie dadzą Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting, które odbędą się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia 18-20 września. Towarzyszyć im będą Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting.

Targi organizowane w Expo Silesia mają ugruntowaną pozycję na polskim rynku i są marką rozpoznawalną w targowej Europie. Na targach w Sosnowcu każdy myśliwy oraz strzelec znajdzie coś dla siebie – od broni, amunicji, optyki, przez różnego rodzaju akcesoria, odzież i obuwie, aż po ofertę motoryzacyjną. Fanów myślistwa z pewnością zadowoli obecność rękodzieła oraz kuchni myśliwskiej. Miłośnicy wypraw w teren docenią liczne propozycje sprzętu outdoorowego, survivalowego oraz akcesoriów. Będzie można także podziwiać unikatowe i praktyczne wyroby knifemakerów.

Dzięki obecności i wsparciu patronów i parterów, targi obfitują w bogaty program atrakcji. Zwiedzający będą mieli szansę obejrzeć prezentację ptaków drapieżnych, wysłuchać koncertów muzyki myśliwskiej, czy dowiedzieć się więcej o wabieniu drapieżników. Po raz kolejny nie zabraknie kynologii łowieckiej dzięki Krajowej Wystawie Użytkowych Psów Ras Myśliwskich w ramach EXPOHunting, organizowanej przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Bytomiu. Wystawcy i partnerzy zaprezentują wystawy trofeów, również tych egzotycznych, oraz fotografii. Ciekawą ofertę edukacyjną i przyrodniczą z pewnością zapewnią nam przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach oraz Polskiego Związku Łowieckiego Zarząd Okręgowy Katowice. W strefie EXPOShooting pojawią się stowarzyszenia promujące strzelectwo sportowe, a także zajmujące się popularyzacją wiedzy o broni. Nie zabraknie stoisk promujących ASG, a także strzelnicy, na której można będzie spróbować swoich sił w strzelaniu do celów nieruchomych z replik różnego rodzaju broni. Zwiedzający będą mogli się sprawdzić także na strzelnicach laserowych i łuczniczych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Więcej informacji na stronach: www.expohunting.pl oraz www.exposhooting.pl.

Utworzone przez: Patrycja Zadros-Tarka

Poprzedni wpis


NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło