Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Listopad miesiącem nowoczesnych technologii pakowania i ważenia 
(2019-07-26) wróć do strony głównej


Zapraszamy do udziału w III edycji wydarzenia poświęconego tematyce opakowań w przemyśle - Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA. Wystawa odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2019, a towarzyszyć jej będzie Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo, a także cykl ciekawych konferencji i prelekcji poświęconych zrównoważonemu rozwojowi w przemyśle opakowań, biotworzywom i biokompozytom, opakowaniu jako elementowi strategii marketingowej oraz systemom oceny zgodności.

Celem targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca spotkań, prezentacji i dyskusji producentów opakowań oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Do prezentacji podczas wydarzenia zapraszamy m.in.: producentów i dystrybutorów opakowań, maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w całym cyklu produkcyjnym, zarówno ręcznym jak i zautomatyzowanym, a także dostawców usług i rozwiązań okołobranżowych.

Tegorocznej edycji wydarzenia towarzyszyć będą ciekawe szkolenia i warsztaty, a wśród nich II Konferencja Naukowa z serii „Opakowania dla ludzi i środowiska” Katedry Opakowalnictwa Towarów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie "Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) i zrównoważony rozwój w przemyśle opakowań". Drugiego dnia targów ExpoOPAKOWANIA zapraszamy na II Konferencję Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań "Biotworzywa i Biokompozyty, jako alternatywa dla konwencjonalnych tworzyw sztucznych", podczas której przyjrzymy się opakowaniu jako elementowi strategii marketingowej. Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP wprowadzi nas w świat digitalizacji procesów w sektorze opakowań.

Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na urządzenia ważące i dozujące w wielu gałęziach przemysłu. Wydarzeniem towarzyszącym będzie Konferencja organizowana przez Zakłady Badań i Atestacji "ZETOM" im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o. - "Przepisy prawne dot. systemów oceny zgodności".

Więcej informacji www.expoopakowania.pl oraz www.wagexpo.pl.