Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Premierowe wydarzenia w Expo Silesia 
(2019-04-17) wróć do strony głównej


Dziękujemy za udział w Targach Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo oraz Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo, które odbędą się w dniach 29 – 30 maja 2019 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Forum SPE było wydarzeniem dedykowanym dla zarządców spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych: prezesów oraz dyrektorów technicznych, osób odpowiedzialnych za inwestycje oraz kierowników administracji.

Podczas Forum SPE wymienione osoby mogły zapoznać się z rozwiązaniami, które wykorzystywane są w budynkach mieszkaniowych, m.in.: systemami wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji, termomodernizacji, systemów kontroli dostępu, wind, oświetlenia oraz firm zajmujących się małą architekturą.
Pierwszego dnia, 29 maja 2019 odbyła się konferencja: "Prawne oraz techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi", która była współorganizowana z Regionalnym Związkiem Rewizyjnym Spółdzielczości Mieszkaniowej.

Konferencja była podzielona na dwa panele techniczne:
- aspekty eksploatacji i modernizacji wind w budynkach mieszkalnych: przedstawiciel Urzędu Dozoru Technicznego, przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów
- efektywność energetyczna budynków mieszkalnych.

Targi LIFTexpo to nowe wydarzenie stworzone z myślą o producentach oraz dystrybutorach urządzeń i technologii dźwigowych stosowanych zarówno w budownictwie jak i pozostałych gałęziach przemysłu. Naszym celem było stworzenie nie tylko miejsca prezentacji nowych technologii, ale także spotkania i dyskusji pomiędzy dostawcami i odbiorcami powyższych rozwiązań.

Więcej informacji na stronach:
Silesia Property Expo
LIFTexpo