Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Expo Silesia i budowlana wiosna 2018. 
(2018-02-28) wróć do strony głównej


Dziękujemy za udział w Targach SIBEX 2018 – NOWOCZESNY DOM I OGRÓD oraz Targach Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło, które odbyły się w dniach 2-4 marca 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Targi SIBEX to prawdziwe święto budownictwa i aranżacji wnętrz. Tradycyjnie w ramach wydarzenia zaprezentowane zostały nowe technologie i materiały sprzyjające budowie domu, aranżacji ogrodu, a także aktualne trendy z zakresu wyposażenia wnętrz.
Równolegle w tym samym czasie odbyły się Targi EkoCiepło, w ramach których zwiedzający mieli możliwość pozyskania kompleksowej informacji nt. możliwości pozyskania dofinansowania lub zwrotu kosztów inwestycji związanych z wymianą pieców c.o. oraz instalacji grzewczych, przyczyniających się do ograniczenia „Niskiej Emisji” z ogrzewnictwa indywidualnego, a także możliwości wyboru urządzenia w ramach ekspozycji targowej. Targi EkoCiepło w przeciągu krótkiego okresu czasu stały się czołowym miejscem walki ze smogiem w południowej Polsce.
Tradycyjne pierwszego dnia targów tj. 2 marca odbyła się XIII KONFERENCJĘ NAUKOWO-TECHNICZNĄ KOTŁY MAŁEJ MOCY ZASILANE PALIWEM STAŁYM „Myśl globalnie, działaj lokalnie” – inicjatywy wspierające dla działań rządowych i samorządowych w obszarze spalania paliw stałych w kotłach c.o.”. Organizatorem Konferencji był Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla oraz Expo Silesia. Mamy nadzieję, że poruszane tematy oraz udział wielu osób podejmujących decyzje na szczeblach samorządowych i rządowych zagwarantuje pozyskanie nowych, ważnych informacji z zakresu Państwa działalności zawodowej czy zainteresowań.
Więcej informacji nt. Targów SIBEX znajdą Państwo na stronie www.sibex.pl
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów 2019 roku!