MotoSerwis Expo

Salon Wyposażenia Warsztatów

24 - 25 kwietnia 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 

Serdecznie dziękujemy za udział w kolejnej edycji Salonu MotoSerwis Expo, który odbył się w dniach 24-25 kwietnia 2018 roku.

 

W ramach kolejnej edycji MotoSerwis Expo wystawcy zaprezentowali bogatą ofertę wyposażenia warsztatów, części i akcesoriów, narzędzi, pneumatyki oraz elektroniki. Nie zabrakło również nowinek technicznych oraz profesjonalnych rozmów biznesowych.

 

 


W tym samym czasie odbyły się:
 

SilesiaKOMUNIKACJA
to dynamicznie rozwijające się i największe wiosenne wydarzenie dla branży w południowej Polsce. Dzięki połączeniu ekspozycji targowej z bogatym programem wydarzeń towarzyszących SilesiaKOMUNIKACJA stała się ugruntowaną platformą wymiany poglądów i doświadczeń na temat transportu publicznego. Targi od lat wspierają najważniejsze firmy przewozowe i instytucje branżowe z terenu województwa śląskiego.

 

SilesiaCOACHEXPO to przedsięwzięcie dedykowane dla instytucji oraz firm działających w transporcie międzymiastowym i turystycznym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy organizatorami, usługodawcami, producentami czy firmami przewozowymi, związanymi z transportem turystycznym.