LOGISTEX

Salon Logistyki i Magazynowania

22 - 23 kwietnia 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Do odwiedzenia swojego stoiska
podczas Targów zaprasza:
 
 
 Znalezione obrazy dla zapytania blachdeker
 
 Najmniejszy na świecie elektryczny wózek paletowy
o udźwigu 2000 kg na stoisku firmy Blachdeker!
 
 
Blachdeker to firma, za którą stoją ludzie, którzy od 1998 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji w 20 lat z małego punktu sprzedaży używanych wózków widłowych przekształcili się w czołowego sprzedawcę nowych i używanych wózków widłowych w Polsce. zięki inwestycjom w podkrakowskich Mogilanach powstał profesjonalny wielostanowiskowy warsztat serwisowy oraz hala ekspozycyjna gdzie znajdują się nowe i używane wózki widłowe, wózki paletowe oraz inny sprzęt transportu bliskiego. Podczas targów firma zaprezentuje elektryczne wózki widłowe, wózki magazynowe, paletowe oraz podnośnikowe – wszystkie z bateriami litowo-jonowymi. 
Niewątpliwą atrakcją będzie prezentacja najmniejszego na świecie
elektrycznego wózka paletowego o udźwigu 2000 kg!
 
 
Znalezione obrazy dla zapytania ELEKTRYCZNY WÓZEK PALETOWY EP WPL 201
 
 
.......................................................................................................................................
 
 
Aspekt 
 
Doświadczenie, ekspercka wiedza, profesjonalizm.
Aspekt liderem w branży automatycznej identyfikacji   
 
 
 Aspekt sp. z o.o. od 20 lat dostarcza firmom technologicznego wsparcia i wyposaża w narzędzia zwiększające ich efektywność.  Jako lider w dziedzinie automatycznej identyfikacji oferuje kompleksowe usługi, ekspercką wiedzę i dostęp do najlepszych światowych rozwiązań. Aspekt sp. z o.o. to polska firma technologiczna z 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie automatycznej identyfikacji produktów i procesów w przedsiębiorstwach handlowych, logistycznych i produkcyjnych. Dostarcza kompleksowych i zoptymalizowanych rozwiązań z zakresu oprogramowania i automatyki przemysłowej. Wśród jej partnerów znajdują się wiodący na świecie producenci i dystrybutorzy urządzeń i oprogramowania, firmy takie jak Zebra, Honewell, Inexto, Advantech, Datalogic czy Extreme Networks. Dzięki budowanym od lat relacjom Aspekt może zaoferować swoim klientom nie tylko szeroki dostęp do ich oferty, ale też do najnowszych aktualizacji, firmware`u i dodatkowych usług. Znakomitą renomę Aspektu potwierdza również lista jej klientów. Spółka ma w dorobku współpracę z takimi tuzami jak LPP, CCC, IKEA, Whirlpool, Forte, Nowy Styl Group czy DHL.
Z powodzeniem funkcjonuje nie tylko na polskim, ale również na zagranicznych rynkach. Rozwiązania dostarczane przez firmę Aspekt – zarówno jej autorskie produkty, jak i te pochodzące od innych producentów – działają w wielu krajach, m.in. w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Holandii,Danii, Niemczech,Szwajcarii, Czechach, Słowacji, Chorwacji czy nawet w Katarze. Aspekt z sukcesami rozwija też swoje autorskie projekty z systemem Rewista WMS na czele i stale rozszerza ofertę o kolejne usługi. Dziś prócz dostarczania rozwiązań auto ID zajmuje się również znakowaniem magazynów i projektowaniem sieci magazynowych, prowadzeniem audytów logistycznych, dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych i kompleksowych usług serwisowych.
Aspekt jest inicjatorem adresowanej do specjalistów z branży dorocznej  konferencji Data Solutions i innych wydarzeń, takich jak zorganizowana w kwietniu tego roku konferencja
„Track & Trace – nowe wyzwania, skuteczne narzędzia” poświęcona
nowo wprowadzonej dyrektywie tytoniowej UE.

 
.......................................................................................................................................
 
 
 
 
  BBA Transport System
 
 BBA Transport System to polska firma spedycyjna oferująca organizację usług transportowych w skali światowej. W ciągu 20 lat działalności firma rozwinęła swoją ofertę usług od spedycji drogowej, przez inne gałęzi transportu aż po transporty specjalistyczne, w temperaturze kontrolowanej i Project Cargo. Poza biznesową, firma aktywnie zajmuje się również działalnością edukacyjną. Obecnie sztandarowymi projektami BBA Transport System są cykle szkoleń akademickich „Akademia Spedytora” realizowanych we współpracy z Politechniką Warszawską, Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego oraz Politechniką Wrocławską i „4 Filary Transportu Międzynarodowego” – kompleksowe szkolenia logistyczne skierowane do pracowników działów handlowych i logistycznych. Działania edukacyjne i biznesowe przekładają się na gwałtowny rozwój firmy, która w latach 2018-2019 podwoiła swój stan pracowniczy.
 
 
.......................................................................................................................................
 
 
AS 24
 
 AS 24 - lider dystrybucji paliw dla firm transportowych
 
AS 24 to specjalista w zakresie dystrybucji paliw dla firm transportowych, który wspiera Twoja flotę pojazdów na wszystkich europejskich drogach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
AS 24, lider dystrybucji paliwa dla pojazdów ciężarowych, oferuje wyjątkowo bezpieczną sieć.
Transakcje realizowane na stacjach paliw w całej Europie są w pełni bezpieczne. AS 24 od lat wykorzystuje bowiem najbardziej innowacyjne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo zarządców flot pojazdów oraz kierowców. W zależności od Twoich potrzeb AS 24 oferuje najodpowiedniejszy sposób sprawowania kontroli nad flotą pojazdów.
Dzięki rozbudowanej sieci stacji przeznaczonych dla ciężarówek i chęci wsparcia działalności przewoźników na co dzień, AS 24 szybko stała się głównym dystrybutorem paliwa do ciężarówek na europejskich drogach. AS 24 zapewnia tankowanie paliwa w Europie w:
-    ponad 900 stacjach paliw AS 24
-    ponad 15 000 stacji partnerskich
Nasza oferta to szereg usług dodatkowych, od pobierania danych z tachografu do mycia pojazdów. AS 24 to nie tylko dostawca, to prawdziwy partner firm transportowych skoncentrowanym na innowacyjności!
AS 24 to spółka obecna w 28 europejskich krajach, która jest doceniana przez firmy transportowe za jakość oferty, zakres sieci stacji, bezpieczeństwo transakcji
i konkurencyjność cen.
 
 
 

 
 
 
Zapraszamy do udziału w wyjątkowych wydarzeniach towarzyszących podczas Salonu LOGISTEX!
 
 
 Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX, odbywający się w ramach Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX to nie tylko wystawa. To również szereg wydarzeń towarzyszących, których celem jest poszerzenie wiedzy i kompetencji,
przydatnych branży TSL!
Rezerwujcie termin 22 i 23 kwietnia 2020 w swoich kalendarzach!
 
Podczas przyszłorocznej edycji targów zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia:
 

 

 

  • Panel dyskusyjny Finansowanie inwestycji w transporcie i spedycji
 

 

 

  • Szkolenie 4 filary transportu międzynarodowego – transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy
 


 

 

  • Warsztat Optymalizacja procesów z wykorzystaniem narzędzi KAIZEN

 


 

KAIZEN Institute Logo
 
 
 
 
 Serdecznie zapraszamy do udziału!
 
 
 
 
 
LOGISTEX wspierany przez licznych Patronów!


 
Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX opiera się na współpracy z wieloma instytucjami, które wzbogacają aspekt merytoryczny spotkania.  Cieszy nas, że grono Patronów stale się powiększa. Do tej pory Patronat nad Salonem LOGISTEX objęły takie instytucje, jak:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bardzo dziękujemy!