KOMPOZYTmeeting

Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych

27 - 28 lutego 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 

KOMPOZYTmeeting - przyszłość należy do kompozytów
Branża kompozytów w lutym w Expo Silesia!!


Expo Silesia zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie wydarzenia poświęconemu kompozytom - Salonie Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, który odbędzie się w dniach 27 – 28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
 

 
 

 
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:
 
27 lutego - III edycja Seminarium oraz I Warsztaty Eksperckie pt.: „Materiały kompozytowe w przemyśle motoryzacyjnym i lotnictwie ", Organizatorzy: Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej, Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych, Polski Klaster Technologii Kompozytowych, Expo Silesia. Startujemy od 10:00 do 15:00 na Sali Seminaryjnej w Pawilonie. REJESTRACJA ON-LINE NA SEMINARIUM
 
 
27 lutego - Spotkania B2B, Organizatorzy Polski Klaster Technologii Kompozytowych, Expo Silesia. Startujemy od 10:00 do 15:00. WSTĘP WOLNY PO REJESTRACJI ON-LINE
 
 
Podczas targów odbędą się również:
 

27 lutego - Seminarium, pt: "Bezpieczeństwo pracy w środowisku przemysłowym", Organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji ZETOM, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Katedra Inżynierii Produkcji Politechniki Śląskiej, Expo Silesia, godz. 10:00, sala konferencyjna nr 2 - REJESTRACJA ON-LINE NA SEMINARIUM

  
27 lutego - Pokaz eksperymentalny – wyjątkowe szkolenie nt. bezpiecznego obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi: „Unikanie zagrożeń związanych z używaniem cieczy palnych i substancji niebezpiecznych”, Organizator: firma DENIOS, godz. 13:00, sala konferencyjna nr 2, WSTĘP WOLNY PO REJESTRACJI ON-LINE

  

28 lutego - Konferencja, pt: „Współczesne produkcja – kultura prężnego i szybkiego działania”, Organizatorzy: Fundacja Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu, Expo Silesia, godz. 10:00, sala seminaryjna - REJESTRACJA ON-LINE NA KONFERENCJĘ 
 
28 lutego - Spotkanie branżowe pt: „Zapewnienie ciągłości w międzynarodowych łancuchach dostaw a BREXIT”, Organizatorzy: Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa (wydarzenie organizowane w ramach Salonu Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX) Sala Konferencyjna nr 2 w godz. 9:30-14:00.
 
 

 
 
KOMPOZYTmeeting to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontaktów, a także do zapoznania się tematyką branży kompozytów. W ramach targów zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i zastosowaniem materiałów kompozytowych.
  

Początek roku to dobry moment, aby odświeżyć dotychczasowe kontakty, a jednocześnie nawiązać nowe relacje biznesowe. Firmy prezentujące się na targach będą miały okazję pokazania zarówno nowości rynkowych jak i zaprezentowania dotychczasowych rozwiązań i produktów tak, aby Zwiedzający mogli na bieżąco śledzić innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie Salonu KOMPOZYTmeeting w jej centrum, to znaczący atut tego wydarzenia. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD.

Salon KOMPOZYTmeeting odbędzie się w ramach Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, które dedykowane są kluczowym technologiom przemysłowym. W skład zakresu tematycznego wchodzić będzie m.in.: mechanika i narzędzia, elektronika i elektryka, serwis i obsługa produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistyka produkcji, automatyka i robotyka, hydraulika i pneumatyka, edukacja i szkolenia, instytucje i media branżowe.
 
Wydarzeniem towarzyszącym będzie po raz pierwszy Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, którego celem jest połączenie innowacyjności z logistyką oraz przemysłem. 
 
Wraz z Salonem KOMPOZYTmeeting odbywać się będą:
-Premierowe Targi Uszczelnień i Technik Uszczelniania ExpoSEALING oraz
 
Nad jakością targów czuwa liczne grono silnych Partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych  i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny.
 

Zapraszamy do współtworzenia naszego wydarzenia!