AktualnościRelacje

Jesienny Festiwal Myśliwski

today20 września 2020 86

Tło

Wszystkim nam przyszło zmierzyć się z nową rzeczywistością: zarówno w życiu prywatnym, jak i gospodarczym. W związku z wyjątkową sytuacją, w której się znaleźliśmy, EXPOHunting powróci na arenę targową ze zdwojoną siłą na wiosnę 2021 roku. Dziękujemy Państwu za udział w Jesiennym Festiwalu Myśliwskim EXPOHunting, który, był długo wyczekiwaną okazją do spotkania w gronie braci łowieckiej i leśników.

Izolację, brak możliwości spotkań i uczestniczenia w wydarzeniach, szczególnie mocno odczuli pasjonaci. Dla nich łowiectwo, strzelectwo czy aktywność outdoorowa to coś więcej niż hobby! Podczas gdy wiele działań biznesowych można zrealizować zdalnie i za pomocą nowoczesnych technologii, nic nie zastąpi nam spotkań na żywo, wymiany doświadczeń, kultywowania tradycji. Właśnie taką możliwość dał zorganizowany od 18 do 20 września w Sosnowcu Jesienny Festiwal Myśliwski.  

Na targach w Sosnowcu każdy zwiedzający z pewnością znalazł coś dla siebie – odzież i obuwie, akcesoria i osprzęt. Fanów myślistwa z pewnością zadowoliła obecność rękodzieła oraz kuchni myśliwskiej. Entuzjaści wypraw w teren docenili propozycje sprzętu outdoorowego czy survivalowego. Można było także podziwiać unikatowe i praktyczne wyroby knifemakerów. Zakres branżowy festiwalu dopełniły Targi Produktów Ekologicznych, Zdrowej Żywności i Turystyki EKO-TOUR. Podczas tego wydarzenia zaprezentowali się wystawcy z ofertą żywności ekologicznej, kosmetyków i produktów naturalnych oraz rękodzieła.

Atrakcje podczas wydarzenia

Miłośnicy  ptaków drapieżnych przez cały okres targów mogli spotkać się z przedstawicielami Polskiego Klubu Sokolników PZŁ “Gniazdo Sokolników”. Sokolnicy zaprezentowali ptaki ze swojej hodowli oraz opowiedzieli o ich zwyczajach, roli w przyrodzie oraz wykorzystaniu w swojej pracy i  podczas polowań. Nie zabrakło strzelnicy, na której można było spróbować swoich sił w strzelaniu do celów nieruchomych z replik różnego rodzaju broni. Najmłodsi zwiedzający mogli się sprawdzić na strzelnicy łuczniczej.

Utworzone przez: Patrycja Zadros-Tarka

Poprzedni wpis

  • 71
close

labelRelacje today8 września 2020

MotoLegends już za nami!

W miniony weekend w Expo Silesia odbyła się Wystawa Pojazdów Zabytkowych MotoLegends oraz Browanalia. Całość wydarzenia odbyła się oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa! Dziękujemy Organizatorom i zapraszamy na kolejną [...]

Czytaj więcej


NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło