INDUSTRYmeeting

Targi Technologii Przemysłowych

20 - 21 luty 2018

Dziękujemy za udział w targach!

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"REKOMENDACJE:

W dniach 20 - 21 lutego 2018 roku firma DefiMed AED z Gdyni uczestniczyła w targach INDUSTRYMeeting. W związku z tym chcemy podziękować pracownikom ExpoSilesia za profesjonalną organizację tego wydarzenia. Jesteśmy zbudowani elastycznym podejściem do wystawców, jakością obsługi jak i warunkami technicznymi obiektu. Targi dały nam możliwość zaprezentowania naszych rozwiązań nowej grupie klientów co mamy nadzieję będzie owocowało w przyszłych relacjach biznesowych.


Piotr Kubiszewski, firma DefiMed-AED

 

INDUSTRYmeeting to małe targi, jednak odwiedzający je mimo, że nie jest ich zbyt wiele, to ludzie skoncentrowani na tym czego potrzebują. Przychodzą zobaczyć konkretny produkt, potrafią podjąć decyzję od ręki - przychodzą, bo szukają konkretnie tego - co mogą znaleźć w Sosnowcu. Dla nas to dobra okazja do spotkania się z klientem i pokazania mu naszych maszyn i rozwiązań technicznych, którymi dysponujemy.

Marzena Rosa, firma DIG ŚWITAŁA


W porównaniu z innymi targami. INDUSTRYmeeting to kameralne wydarzenie, a jego dużą zaletą dla mnie jako wystawcy jest fakt, iż wszyscy zwiedzający z dużym prawdopodobieństwem odwiedzą nasze stoisko. Braliśmy udział w drugiej edycji INDUSTRYmeeting. Liczba zdobytych kontaktów była niemała, a w mojej ocenie są one bardzo wartościowe.

Tom Vedby Jørgensen, firma JORGENSEN CLEANTECH