Aktualnościzapowiedzi

II Ogólnopolska Konferencja Popularno-Naukowa

today16 października 2020 57

Tło

Szanowni Państwo,

W ciągu ostatniego tygodnia doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie żółtej”. W trosce o Państwa bezpieczeństwo zdecydowaliśmy się o przeniesieniu II Ogólnopolskiej Konferencji Popularno-Naukowej pt.: „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy – Fizjoterapia i aktywność zdrowotna” do Internetu.

Konferencja odbywać się będzie w trybie online 23.10.2020 r. w godzinach od 10:00- 16:00. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o bezpośredni kontakt z Akademią Wychowana Fizycznego im. Jerzego kukuczki w Katowicach.

Celem konferencji jest propagowanie wiedzy i nowoczesnych rozwiązań technologicznych jakie niesie dzisiejsza rehabilitacja i medycyna wśród fizjoterapeutów, lekarzy i inżynierów biomedycznych, jak również umożliwienie dotarcia do różnych branż gospodarki, aby wspomóc współpracę z innymi dziedzinami nauk oraz przedsiębiorstwami.

Więcej informacji na www.konferencja-pha.pl

Utworzone przez: Patrycja Zadros-Tarka

Poprzedni wpis

  • 207
close

labelAktualności today15 października 2020

ExpoWELDING – już za nami!

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING. Wydarzenie zostało zorganizowane pod Patronatem oraz przy współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewiecz – Instytutem Spawalnictwa. Podczas targów odbyła się organizowana przez Sieć Badawczą [...]

Czytaj więcej


NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło