HydroSilesia

Targi Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej

25 - 26 października 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 

„H2O GmbH. Specjaliści produkcji wolnej od ścieków i nasz wkład w ochronę środowiska oparty na przykładach, między innymi oczyszczania odcieków ze składowisk odpadów komunalnych”

 

Organizator: H2O Gmbh - 25.10. o godz. 13: 30 w Sali nr 4

Opis prezentacji:  

Naszą misją jest zrównoważone ekologicznie oczyszczanie ścieków do realizacji produkcji wolnej od ścieków. Dzięki naszej zaawansowanej, wysokiej jakości technologii VACUDEST systemów destylacji próżniowej gwarantujemy naszym klientom bezpieczną inwestycję i długoterminową rentowność. Jako pionierzy w wykorzystaniu przemysłowym destylacji próżniowej, udało nam się zoptymalizować oczyszczania ścieków do ponownego użytku destylatu w procesie przemysłowych lub bez problemu odprowadzić do kanalizacji. Destylat jest wolny od pozostałości oleju, soli metali ciężkich i jest przezroczysty i czystszy.
Nawet najbardziej rygorystyczne normy środowiskowe są w pełni spełnione. Czujemy się dobrze stanowiąc ważny wkład do ochrony naszego wspólnego środowiska.
Stale również rosną koszty utylizacji ścieków przemysłowych.

Jak dokładnie to funkcjonuje wyjaśnią nasi eksperci produkcji wolnej do ścieków w trakcje prezentacji na targach HydroSilesia 25.10. o godz. 13: 30 w Sali nr4 - temat „H2O GmbH. Specjaliści produkcji wolnej od ścieków i nasz wkład w ochronę środowiska oparty na przykładach, między innymi oczyszczania odcieków ze składowisk odpadów komunalnych”
Dalsze informacje na temat uzyskać można na stronie www.scieki-przemyslowe-h2o.pl