FORM-TECH EXPO

Targi Form i Narzędzi

21 - 22 października 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Serdecznie zapraszamy do udziału w premierowej edycji Targów Form i Narzędzi FORM-TECH EXPO organizowanej w dniach 21-22 października 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
  
Targi FORM-TECH Expo powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na nową imprezę wystawienniczą dla branży formiersko - narzędziowej, na której będą prezentowane produkty i rozwiązania pochodzące z rynku polskiego oraz europejskiego. Celem Targów jest stworzenie nie tylko miejsca prezentacji produktów, ale także spotkań i dyskusji pomiędzy dostawcami oraz odbiorcami powyższych rozwiązań.
 
 
Dlaczego warto uczestniczyć w Targach FORM-TECH Expo:

Lokalizacja – aglomeracja Śląska i obszar południowej Polski to region silnie uprzemysłowiony stanowiący duże grono odbiorców dla branży tworzyw. Bliskość Czech i Słowacji oraz dobra infrastruktura zapewnia dodatkowe grono zwiedzających.

Organizator – Expo Silesia posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie w organizacji imprez przemysłowych.


Współpraca – zaproszenie do współpracy w ramach wydarzenia otrzymają znaczące instytucje i media branżowe, a także ośrodki naukowe.


Wiedza – możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach towarzyszących – konferencjach, seminariach i warsztatach.


Prezentacje nowości i innowacyjnych rozwiązań dla branży.