AktualnościRelacje

ExpoWELDING – już za nami!

today15 października 2020 207

Tło

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING. Wydarzenie zostało zorganizowane pod Patronatem oraz przy współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewiecz – Instytutem Spawalnictwa.

Podczas targów odbyła się organizowana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa 62. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza pt. „Nowoczesne spawalnictwo – nowoczesna przyszłość”, która miała status Międzynarodowego Kongresu MIS w Polsce. Konferencja po raz pierwszy została zorganizowana w formie hybrydowej jako połączenie tradycyjnego spotkania oraz konferencji on-line.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom, Zwiedzającym oraz Patronom i Partnerom, którzy razem z nami współtworzyli wydarzenie.

Jednocześnie pragniemy zaprosić Państwa na Targi ExpoWELDING, które odbędą się już w przyszłym roku w Gdańsku w dniach 27 – 28 października 2021 roku, oraz tradycyjnie za 2 lata do Sosnowca na kolejną już 8. edycję Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, która będzie miała miejsce, w dniach 18 – 20 października 2022 roku.  Do zobaczenia!

 

Utworzone przez: Patrycja Zadros-Tarka

Poprzedni wpis


NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło