ExpoOPAKOWANIA

Targi Opakowań

21 - 22 listopada 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Jaki wpływ ma wdrażanie idei Przemysłu 4.0, w tym głównie  automatyzacji i robotyzacji na produkcję? Czy zakłady produkujące opakowania mogą się już pochwalić sukcesami w tym obszarze? Jak efektywnie wykorzystać automatykę i roboty w zakładzie produkcyjnym?

Na te i inne zagadnienia poszukamy odpowiedzi podczas Forum "Automatyzacja i robotyzacja – odpowiedź na wyzwania branży opakowań" towarzyszącego pierwszemu dniu Targów Opakowań ExpoOPAKOWANIA. Forum organizowane jest przez Expo Silesia i Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP. Instytut PIAP poprowadzi również praktyczne warsztaty z programowania robotów przemysłowych.
 
 

Polska Izba Opakowań zaprasza w drugi dzień targowy 22 listopada na "Konferencję Opakowania w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym".

 

Katedra Opakowalnictwa Towarów Wydział Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie 21 listopada jako organizator panelu dyskusyjnego o relacjach pomiędzy człowiekiem, a opakowaniem przedstawi nam m.in.: nowoczesne metody badania  opakowań, projektowanie produktu zintegrowanego oraz zanieczyszczenia jakie można znaleźć na puszkach do napojów.

 

Natomiast Koło Naukowe Opakowalnictwa Towarów UEK poprowadzi 21 listopada praktyczne warsztaty z marketingowych technik badań opakowań.

Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań wraz z Partnerami zaprasza 22 listopada na Seminarium „Opakowania i odpady opakowaniowe dzisiaj i jutro” oraz na szkolenie "Odpad opakowaniowy to surowiec".


Te i inne wydarzenia odbywać się będą 21 i 22 listopada 2018 w strefie konsultacyjno-seminaryjnej.
Szczegóły już wkrótce.