EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

5 - 7 kwietnia 2019

Zarejestruj się online! Upoluj ulgowy bilet wstępu!


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Pokaz wabienia drapieżników


Podczas tegorocznej edycji EXPOHunting, po raz kolejny zwiedzający wezmą udział w pokazie wabienia drapieżników. To świetna okazja, aby poznać tajniki tej dziedziny łowów i udoskonalić swoje umiejętności. Częścią pokazu będzie konkurs dla zwiedzających z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizator wydarzenia to GUNBROKER.PL - producent wabików na lisy, kozły, bażanty, dziki i daniele, kaczki, gęsi, bażanty oraz byki. Większość  wykonana jest z twardego drewna, wyposażona w najlepsze na rynku metalowe i plastikowe stroiki. Z ofertą firmy można było zapoznać się na stoisku nr 138.

 

 
 

Pokazy wabienia jeleni


Podczas tegorocznej edycji EXPOHunting zapraszamy również na pokazy wabienia jeleni. Podczas prezentacji omówione zostaną zachowania jeleni byków w czasie rykowiska i zaprezentowane najczęściej słyszane głosy, np. młody byk szukający łani, stary byk szukający łani, byk stadny - tzw. dzierżyciel chmary, wyzywanie do walki dwóch byków w podobnym wieku. Dowiedzą się Państwo, na czym polega sztuka wabienia, jakich używać wabików, w jaki sposób wydobyć odpowiedni dźwięk oraz jak zainteresować i sprowokować byka własnym rykiem.

 

Pokazy poprowadzi Tomasz Maliński, wielokrotny Mistrz Polski i dwukrotny mistrz Europy w Wabieniu Jeleni.