EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

5 - 7 kwietnia 2019

Zarejestruj się online! Upoluj ulgowy bilet wstępu!


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"
Lasy Państwowe – stoisko nr 171 i 139Patronat Honorowy nad EXPOHunting objęła również Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie. Na stoisku Lasów Państwowych będzie można uzyskać szczegółowe informacje z zakresu prowadzenia gospodarki łowieckiej, w tym organizacji polowań na terenie ośrodków hodowli zwierzyny LP. Leśnicy z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach, jak co roku, przygotują bogatą ofertę edukacyjną i wystawę przyrodniczą.

 

 

W pierwszy dzień Targów zwiedzający będą mogli dowiedzieć o szczegółach projektu realizowanego przez Lasy Państwowe pod nazwą „Zdrowa Żywność z Polskich Lasów”, a na stoisku Lasów Państwowych będzie można spróbować smacznych i zdrowych wyrobów z dziczyzny i owoców runa leśnego z logo „Dobre z Lasu”.


W tym roku nowością będzie ekspozycja przygotowana przez Leśników z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu. O działaniach w ramach Programu Bartnicy z Sudetów będzie można porozmawiać z ekspertami, a w niedzielę posłuchać wykładu na temat czynnej i biernej formy ochrony pszczół na terenie Nadleśnictwa Międzylesie.


Po raz pierwszy tematykę targów uzupełni Salon Gospodarki Leśnej EXPOForest, do którego zapraszamy m.in. producentów i dystrybutorów narzędzi, maszyn i urządzeń do pozyskania oraz transportu drewna, a także tych przeznaczonych dla przemysłu drzewnego i tartacznego. W sobotę przedstawiciel Spółki Akcyjnej Polskie Domy Drewniane opowie zainteresowanym o inicjatywie popularyzacji drewna w budownictwie mieszkaniowym.