EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

5 - 7 kwietnia 2019

Zarejestruj się online! Upoluj ulgowy bilet wstępu!


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"EXPOHunting - pasja w zgodzie z naturą

 

Zapraszamy do udziału w 10-tej, jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting! EXPOHunting to marka rozpoznawalna w całej Europie, a targi odwiedzają goście nie tylko z całej Polski, ale również z Czech, Ukrainy, Słowacji, Węgier i Niemiec. Nasi Wystawcy potwierdzają natomiast, iż właśnie tutaj zawierają najwięcej transakcji handlowych podczas spotkań B2B i B2C.

 

Sprawdź:

 

Zarejestruj się online! Upoluj ulgowy bilet wstępu do 4 kwietnia 2019:

 

EXPOHunting

EXPOHunting to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, pasjonatów przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Nasi goście mogą wybrać z programu prawie 60 wydarzeń towarzyszących to, co jest ich największą pasją: pokazy, panele dyskusyjne czy współzawodnictwo w konkursach. Wizyta na targach EXPOHunting to doskonała okazja do kultywowania tradycji łowieckich, a dla osób nie związanych z łowiectwem - do ich poznania. Podczas targów polscy dystrybutorzy prezentowali natomiast rynkowe premiery - w zeszłym roku było ich ponad 60. To doskonały dowód na to, że rozpoczynając nowy sezon w łowisku, trzeba najpierw odwiedzić Sosnowiec.

 

 

 

EXPOHunting to przede wszystkim oferta broni, amunicji, optyki i noktowizji. Nie zabraknie  oczywiście najwyższej jakości odzieży i obuwia, a każdy może doposażyć swój ekwipunek o wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak noże, latarki, łuki czy gadżety outdoorowe. Targom towarzyszyć będzie 5. jubileuszowa edycja Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting. Tym samym tematyka ekspozycji poszerzona zostaje o propozycje dla osób zainteresowanych strzelectwem, militariami i survivalem. Targom towarzyszyć będzie także Salon Gospodarki Leśnej EXPOForest.

 

Polowanie zaczyna się właśnie tutaj!