EXPOGołębie

Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych

4 - 6 stycznia 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"



Marta Kozłowska - Menadżer Projektu

tel.: +48 32 78 87 541
fax.: +48 32 78 87 502
kom.: +48 510 031 319
e-mail: marta.kozlowska@exposilesia.pl

 

 

 

Agnieszka Miklas - Dyrektor Grupy Projektów

tel.: +48 32 78 87 519   
fax.: +48 32 78 87 502
kom.: +48 510 031 684
e-mail: agnieszka.miklas@exposilesia.pl

  
 

Sylwia Kucia

tel.:  +48 32 78 87 554
fax.: +48 32 78 87 502
kom.: +48 515 220 049
e-mail: sylwia.kucia@exposilesia.pl

 

  

Wiktor Pobacha 

tel.: +48 32 7887 538
fax: +48 32 7887 502
kom.: +48 510 030 472
e-mail: wiktor.pobacha@exposilesia.pl

 

Aleksandra Jakóbik - projektowanie stoisk targowych

tel.: +48 32 7887 518
kom.: +48 515 220 072
e-mail: aleksandra.jakobik@exposilesia.pl

  
 

Maciej Szumiec - kierownik pawilonu

tel.: +48 32 7887 505
kom.: +48 510 030 326
e-mail: maciej.szumiec@exposilesia.pl

  
 

Sylwia Dymarska-Plewa - księgowość

tel.: +48 32 7887 553
kom.: +48 510 031 337
e-mail: sylwia.dymarska@exposilesia.pl

  
 

Adres do korespondencji:

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia
41-219 Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 124

tel.: +48 32 78 87 500       
fax: +48 32 78 87 502
e-mail: expo@exposilesia.pl

  
   

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń lub prześlij wiadomość. 
Odpowiemy niezwłocznie!
  

Dane spółki:

Expo Silesia Sp. z o.o.
41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124
NIP: 959-17-26-258
REGON: 260077082
KRS: 0000252032
Kapitał zakładowy: 1.227.000 PLN