Expo Silesia

Tło

Expo Silesia to nowoczesne centrum targowo-konferencyjne, działające od 2008 roku na terenie Sosnowca. Co roku w naszym obiekcie odbywa się kilkadziesiąt wydarzeń – targów przemysłowych i konsumenckich (wiele z nich w randzie międzynarodowej), konferencji, pokazów, prezentacji, szkoleń oraz wydarzeń kulturalnych. Od początku działalności w Expo Silesia gościło blisko 400 wydarzeń, przyciągając ponad 35 tysięcy firm oraz 700 tysięcy uczestników z Polski i zagranicy.

Nasz atut to młody, prężny zespół, który jest w stanie zorganizować każde wydarzenie, od kameralnej konferencji po międzynarodowe targi czy wydarzenia kulturalne. Konstrukcja architektoniczna Expo Silesia umożliwia aranżację kilku wystaw jednocześnie. Funkcjonalny układ obiektu został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić potrzeby bardzo wymagającej grupy odbiorców. Standard pawilonu i otwartego terenu wystawienniczego jest zgodny z aktualnymi europejskimi wymaganiami w tym zakresie.

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia to 41 miast i gmin, ponad 2 miliony mieszkańców i niemal ćwierć miliona firm i przedsiębiorstw, wytwarzających ok. 8 proc. PKB naszego kraju. Zlokalizowanie Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Expo Silesia w centrum takiego regionu to niezaprzeczalny atut. Bezpośrednia bliskość lotnisk międzynarodowych, autostrady, dróg szybkiego ruchu to uwarunkowania dające wielkie możliwości nie tylko organizatorom targów, ale także wystawcom.

 

Dane spółki

Expo Silesia sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach
ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000252032
NIP 9591726258
kapitał zakładowy w kwocie 1.227.000 PLN
BDO 000434772

 


NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło