TOOLEX


Tło

 

Szanowni wystawcy i zwiedzający Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

 

Informujemy, że na podstawie umowy z dnia 2.04.2021 r. Expo Silesia sp. z o.o., organizator targów Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, zbył na rzecz Polskiego Towarzystwa Wspierania Przedsiębiorczości S.A. z siedzibą w Katowicach prawa do organizacji i kontynuacji targów: Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie, Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING.

 

Kolejne edycje Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX będą odbywać się w prestiżowym, nowoczesnym gmachu Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Obiekt ten łączy w sobie funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe i widowiskowe.

 

Obecna na rynku od 26 lat, Grupa PTWP, jest uznanym organizatorem wydarzeń, a także wydawcą szeregu branżowych i specjalistycznych portali. Doświadczony zespół i zasięg medialny stoją za sukcesem każdego z projektów organizowanych przez Grupę. Zależy nam, aby wydarzenia, które od lat odbywały się w regionie, znalazły swoje miejsce w Katowicach, a ich tradycja była kontynuowana.

 

 

 

Informacje

NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło