REHexpo

today 28 maja 2021my_locationExpo Silesia


D H M Sek
Tło

 

Zmiana terminu na 28-29 maja 2021r.

 

Szanowni Państwo,

W ciągu ostatnich tygodni doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie czerwonej”. W trosce o wysoką jakość wydarzenia oraz po odbytych konsultacjach z Wystawcami, Partnerami  i Uczestnikami zdecydowaliśmy o zmianie terminu Międzynarodowych Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo oraz Międzynarodowego Salonu Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo na 28-29 maja 2021 roku.

Naszym celem jest organizacja spotkań branżowych na jak najwyższym poziomie, tak aby przynosiły one korzyści zarówno Wystawcom jak i odwiedzającym. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce jak i sytuacja biznesowa naszych Partnerów poprawi się i pozwoli na przygotowanie targów oraz wydarzeń towarzyszących z pełnym zaangażowaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby targi w nowym terminie zostały zorganizowane profesjonalnie i spełniły oczekiwania wszystkich uczestników.

Dziękujemy za udział w wydarzeniach towarzyszących Targom w dniach 23- 24.10.2020r., które odbyły się w formie on-line. 

  • II Ogólnopolska Konferencja Popularno-Naukowa pt. „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy – Fizjoterapia i aktywność zdrowotna” – Akademia Wychowana Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
  • Seminarium i Warsztaty pt. „FDM jako interdyscyplinarny model terapeutyczny- współpraca fizjoterapeuty, lekarza, dietetyka i trenera sportu” – Angitia Sp. z o.o.
  • Spotkanie dla fizjoterapeutów: „Zasady wystawania zaleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne” – Krajowa Izba Fizjoterapeutów

 

 

Informacje
Rozpoczęcie 28 maja 2021 H 10:00
Koniec 29 maja 2021 H 14:00
Lokalizacja Expo Silesia
Adres Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 124
Telefon +48 32 7887 523

NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło