HPAmeeting

today 23 lutego 2022 - 24 lutego 2022my_locationExpo Silesia


D H M Sek
Tło

NOWY TERMIN WYDARZEŃ W EXPO SILESIA

Zapraszamy ponownie 23-24.02.2022 do Expo Silesia na cykl wydarzeń w ramach „Przemysłowego Początku Roku”, na które składają się m.in. Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Automatyki w Procesach Przemysłowych HPAmeeting. HPAmeeting to wydarzenie którego celem jest prezentacja najnowszych produktów, technologii i urządzeń stosowanych w hydraulice, pneumatyce i automatyce. Targi umożliwiają nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i rozmów pomiędzy dostawcami, a odbiorcami branżowych usług i rozwiązań.


W oczekiwaniu na kolejną edycję „Przemysłowego Początku Roku” zapraszamy na nowe wydarzenia przemysłowe w sezonie jesiennym:

12-14 października 2021, Sosnowiec

Salon Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych Przemysł w Ruchu to jedyne wydarzenie w Polsce dedykowane producentom i dystrybutorom najwyżej jakości elementów do maszyn i urządzeń oraz zintegrowanych rozwiązań, zgodnych z obowiązującymi trendami. Salon Przemysł w Ruchu odbędzie się w ramach prestiżowych Międzynarodowych Targów Narzędzi, Obrabiarek i Technologii Obróbki TOOLEX.

 

27-28 października 2021, Gdańsk

Premierowa edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu i Technologii BALT-TECH Gdańsk dedykowana jest szeroko pojętym technologiom przemysłowym. Aglomeracja Pomorza to niewątpliwie ogromny rynek przemysłowy w Polsce, dlatego targi BALT-TECH są skierowane do firm właśnie z tego sektora. Targi BALT-TECH odbędą się równolegle z Targami Spawalniczymi ExpoWELDING Gdańsk.

 

 

Informacje
Rozpoczęcie 23 lutego 2022 H 09:00
Koniec 24 lutego 2022 H 15:00
Lokalizacja Expo Silesia
Adres Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 124
Telefon +48 32 7887 523

NEWSLETTER

Otrzymuj najświeższe informacje o targach. Newsletter obecnie niedostępny.


Sosnowiec


Tło