EkoCiepło

Targi Ogrzewania Ekologicznego

2 - 4 marca 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XIII Konferencji Naukowo-Technicznej pt. „Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym. „Myśl globalnie, działaj lokalnie” – inicjatywy wspierające dla działań rządowych i samorządowych w obszarze spalania paliw stałych w kotłach c.o.”.

 

Konferencja odbędzie się w dniu 2 marca 2018r. o godzinie 9.00 w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu, przy ul. Braci Mieroszewskich 124.

 

Uprzejmie prosimy o rejestrację osób chcących wziąć udział w konferencji, do dnia 23.02.2018r. wg wskazówek zamieszczonych w planie konferencji. Mamy nadzieję, że poruszane tematy oraz udział wielu osób podejmujących decyzje na szczeblach samorządowych i rządowych gwarantuje pozyskanie nowych, ważnych informacji z zakresu Państwa działalności zawodowej czy zainteresowań.

 

Jednocześnie chcemy zwrócić uwagę, że starając się zwiększyć atrakcyjność przedsięwzięcia, wprowadziliśmy do programu nowy element. W trakcie konferencji można będzie wygrać zniżkę na badania energetyczno-emisyjne przeprowadzane w IChPW.

 

Z poważaniem,
 dr inż Sławomir Stelmach 

Dyrektor Centrum Badań Technologicznych