EkoCiepło

Salon Ogrzewania Ekologicznego

21 - 23 kwietnia 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Dziękujemy za udział w premierowym Salonie Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło, organizowanym w dniach 21-23 kwietnia 2017 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

Zdobądź  dotację do wymiany kotła!!!

 

Mając na uwadze stale pogarszającą się jakość powietrza w miastach Aglomeracji Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego, a także w trosce o ochronę środowiska naturalnego przy współpracy z zaproszonymi Gminami: Sosnowcem, Dąbrową Górniczą, Katowicami, Sławkowem, Czeladzią, Mysłowicami, Jaworznem oraz Gminą Psary po raz pierwszy w ramach Targów Sibex zorganizowany został Salon EkoCiepło, celem którego była edukacja oraz popularyzacja wśród mieszkańców regionu nowoczesnych i ekologicznych sposobów ogrzewania, przyczyniających się do walki ze smogiem powstałym m.in w wyniku tzw. niskiej emisji.

 

Podczas Salonu EkoCiepło Gminy stworzyły punkty informacyjne dla własnych mieszkańców,  w ramach których udzielały kompleksowych informacji nt. realizowanych i planowanych programów wsparcia i dofinansowania do wymiany kotłów i modernizacji instalacji grzewczych. Mieszkańcy, którzy odwiedzili ekspozycję targową mieli możliwość zapoznania się również z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi, przystosowanymi do realizowanych przez Gminy dotacjami. 

 

Współpraca:

 
     
 
 
 

 

 

W tym samym czasie odbyły się: