BCC Dzieciom

BCC Dzieciom

10 grudnia 2010

W IMIENIU DZIECI DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM MIKOŁAJOM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE TEGOROCZNEJ EDYCJI "BCC DZIECIOM". DO ZOBACZENIA ZA ROK !

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"  
 

Z firmą Moneks 1 wybudowaliśmy ogromnego strażaka z 30 tysięcy klocków LEGO !!! 

 

P.W. Moneks 1 Blanka Gebhard to hurtownia zabawek zajmująca się dystrybucją  klocków LEGO, produktów na licencji LEGO, takich jak odzież LEGO KIDS WEAR czy artykuły szkolne jak tornistry, plecaczki, piórniki LEGO BAGS.

 

Od wielu lat firma organizuje imprezy plenerowe, w trakcie których dzieci mają możliwość zabawy klockami LEGO. W imprezie "BCC Dzieciom" wzięła udział po raz kolejny. Tym razem Moneks 1 zaprasił małych milusińskich do budowania wielkiej postaci strażaka z klocków LEGO. Strażak po wybudowaniu miał 230 cm wysokości, a do jego budowy zużyto ponad 30 tys. klocków. Budowa zajęła około 4 godzin, a zaangażowało się w nią około 100 młodych budowniczych. Budowano również  miasteczko z klocków LEGO.


 

Największe zaangażowanie i najlepsze budowle zostaną nagrodzone !!! 

 

Zapraszamy do zabawy!

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem zdjęć z podobnych eventów budowlanych zapraszamy do naszej galerii internetowej pod adresem:

http://picasaweb.google.com/moneks1


 

Zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji zabawek, a także współorganizowaniem podobnych imprez zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową http://www.moneks1.pl/  oraz www.dzieckoistyl.pl