TOOLEX

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

4 - 6 października 2016

Zapraszamy na kolejną edycję Targów: 3-5 października 2017

Relacja z targów TOOLEX 2016



Zobacz w większym rozmiarze

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"



Anna Tuszyńska - Dyrektor Projektu
tel.: +48 32 78 87 541 

fax.: +48 32 78 87 522
kom.: +48 510 031 319
e-mail: anna.tuszynska@exposilesia.pl
 
Zespół Targów TOOLEX:

 

Wiktor Pobacha
tel.: +48 32 7887 538
fax: +48 32 7887 522
kom.: +48 510 030 472
e-mail: wiktor.pobacha@exposilesia.pl

 

Agnieszka Miklas - Dyrektor Grupy Projektów

tel.:    +48 32 78 87 519   
fax:    +48 32 78 87 526
kom.: +48 510 031 684
e-mail: agnieszka.miklas@exposilesia.pl

 

Patrycja Zadros-Tarka -  Promocja Projektu

tel.:    +48 32 78 87 566 
fax:    +48 32 78 87 526
kom.: +48 510 031 690

e-mail: patrycja.zadros@exposilesia.pl

 

Małgorzata Mazur
tel.: +48 32 7887 523
fax.: +48 32 7887 525
kom.: +48 510 031 476
e-mail: malgorzata.mazur@exposilesia.pl

 

Aleksandra Jakóbik - sekcja projektowania stoisk
tel.: +48 32 7887 518
kom.: +48 515 220 072
e-mail: aleksandra.jakobik@exposilesia.pl


Maciej Szumiec - kierownik pawilonu
tel.: +48 32 7887 505
kom.: +48 510 030 326
e-mail: maciej.szumiec@exposilesia.pl


Sylwia Dymarska-Plewa - księgowość
tel.: +48 32 7887 553
kom.: +48 510 030 321
e-mail: sylwia.dymarska@exposilesia.pl

Zadzwoń lub wyślij wiadomość. Odpowiemy niezwłocznie!
 
Adres do korespondencji:
Centrum Targowo-Wystawiennicze
Expo Silesia
41-219 Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 124

tel. 032 78 87 500      
fax 032 78 87 502
e-mail: exposilesia@exposilesia.pl
 
Biuro w Kielcach:
tel.: +48 41 367 86 50      
fax: +48 32 788 75 02
e-mail: expo@exposilesia.pl

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń lub prześlij wiadomość. Odpowiemy niezwłocznie!


Dane spółki:
Expo Silesia Sp. z o.o.
41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124
NIP: 959-17-26-258
REGON: 260077082
KRS: 0000252032
Kapitał zakładowy: 1.227.000 PLN