TOOLEX

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

3 - 5 października 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"TOOLEX - narzędzie biznesowego sukcesu!

 

10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki zapowiada się rekordowo. Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności targi będą naprawdę imponujące: blisko 500 Wystawców z 16 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, zaprezentuje nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszyć będzie bogaty program seminariów i prelekcji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z:

  
 

Nasi Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targi TOOLEX ponownie wyznaczają trendy!

 

Wzorem lat ubiegłych w tym samym terminie odbędą się również Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, a także Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. To połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz daje możliwość spotkań i pozyskania zamówień w jednym miejscu i czasie.

 

O mocnej pozycji TOOLEX na targowym rynku świadczy także liczne grono silnych Patronów - instytucji branżowych, uczelni wyższych oraz mediów, którzy wspierają ich rozwój oraz dbają o aspekt merytoryczny.

 
   
 

Na targi TOOLEX 2017 zapraszają m.in.:

  
Pawilon B, stoisko 538
Pawilon A, stoisko 428