SilesiaKOMUNIKACJA

Targi Transportu Publicznego

26 - 27 kwietnia 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 
Kolejna edycja Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA przed nami. Już dziś zapraszamy serdecznie do udziału w 9 edycji targów, które odbędą się w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku.
 
 
SilesiaKOMUNIKACJA to dynamicznie rozwijające się i największe wiosenne wydarzenie dla branży w południowej Polsce. Dzięki połączeniu ekspozycji targowej z bogatym programem wydarzeń towarzyszących SilesiaKOMUNIKACJA stała się ugruntowaną platformą wymiany poglądów i doświadczeń na temat transportu publicznego. Targi od lat wspierają najważniejsze firmy przewozowe i instytucje branżowe z terenu województwa śląskiego.
 
ZAUFALI NAM:
 
 

 

W tym samym czasie odbędą się:

SilesiaCOACHEXPO to przedsięwzięcie dedykowane dla instytucji oraz firm działających w transporcie międzymiastowym i turystycznym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy organizatorami, usługodawcami, producentami czy firmami przewozowymi, związanymi z transportem turystycznym.

MotoSerwis Expo  to salon wyposażenia warsztatów, w którym wystawcy zaprezentują bogatą ofertę wyposażenia warsztatów, części i akcesoriów, narzędzi, pneumatyki oraz elektroniki. Nie zabraknie również nowinek technicznych oraz profesjonalnych rozmów biznesowych.
 
BIKEcity to salon Miejskiego Transportu Rowerowego ma na celu promowania korzyści płynących z wdrażania miejskiego transportu rowerowego jako ekologicznego i zdrowego sposobu przemieszczenia się mieszkańców miast.