Silesia COACHEXPO

Targi Transportu Turystycznego

26 - 27 kwietnia 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Zapraszamy na pierwszą edycje Targów Transportu Turystycznego SilesiaCOACHEXPO, które odbędą się w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku.

 

SilesiaCOACHEXPO to przedsięwzięcie dedykowane dla instytucji oraz firm działających w transporcie międzymiastowym i turystycznym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy organizatorami, usługodawcami, producentami czy firmami przewozowymi, związanymi z transportem turystycznym.

 

Zaufali nam:
 

 


 
W tym samym czasie odbędą się:
 

SilesiaKOMUNIKACJA to dynamicznie rozwijające się i największe wiosenne wydarzenie dla branży w południowej Polsce. Dzięki połączeniu ekspozycji targowej z bogatym programem wydarzeń towarzyszących SilesiaKOMUNIKACJA stała się ugruntowaną platformą wymiany poglądów i doświadczeń na temat transportu publicznego. Targi od lat wspierają najważniejsze firmy przewozowe i instytucje branżowe z terenu województwa śląskiego.

MotoSerwis Expo  to salonu wyposażenia warsztatów, w którym wystawcy zaprezentują bogatą ofertę wyposażenia warsztatów, części i akcesoriów, narzędzi, pneumatyki oraz elektroniki. Nie zabraknie również nowinek technicznych oraz profesjonalnych rozmów biznesowych.
 
BIKEcity salon miejskiego transportu rowerowego ma na celu promowanie korzyści płynących z wdrażania miejskiego transportu rowerowego jako ekologicznego i zdrowego sposobu przemieszczenia się mieszkańców miast.