Silesia 3DPrint

Forum Silesia 3DPrint

21 - 22 listopada 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"UCZESTNICY KONFERENCJI:

 

DANE ADRESOWE FIRMY
KRÓTKA INFORMACJA O FIRMIE

 

 

 

Materialise S.A.
ul. Belgijska 1, Bielany Wrocławskie 55-040 Kobierzyce
http://www.materialise.pl 

Z siedzibą w Leuven w Belgii i oddziałami na całym świecie, Materialise od 1990 roku jest dostawcą oprogramowania do wytwarzania przyrostowego (AM) i zaawansowanych usług druku 3D w wielu różnych branżach, w tym medycynie, motoryzacji, lotnictwie, sztuce i wzornictwie oraz dla produktów konsumenckich. Materialise jest zaangażowane w wykorzystywanie druku 3D i AM do zastosowań przemysłowych i medycznych, poprzez dostarczanie rozwiązań biomedycznych i klinicznych, takich jak przetwarzanie obrazów medycznych i symulacji zabiegów chirurgicznych oraz opracowanie unikalnych rozwiązań do prototypowania dla swoich klientów.


Usługi wytwarzania przyrostowego w Materialise opierają się na wielu rewolucyjnych technologiach, w tym min. na: Stereolitografii, SLS, MJF, FDM, PolyJet i VC – odlewanie próżniowe. W Materialise działa ponad 150 maszyn 3D, drukujących ponad 400.000 części rocznie, co sprawia, że firma jest jedną z największych fabryk druku 3D na świecie. 

 

 

CADXPERT P. Gurga M. Dukat Spółka Jawna
ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
Dane kontaktowe:
tel.: +48 12 307 25 24
kom.: 501 473 209
fax: +48 12 429 11 47
e-mail: info@druk3d.cx
www: http://www.cadxpert.com.pl/
https://www.facebook.com/cadxpertcompl

Firma CadXpert jest Autoryzowanym Dystrybutorem firm STRATASYS, FormLabs i MakerBot, czołowych światowych producentów drukarek 3D dla biznesu i edukacji. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w szeroko pojętych technologiach 3D związanych przede wszystkim z projektowaniem, prototypowaniem, inżynierią odwrotną, produkcją i prezentacją produktów. W ofercie posiadamy większość dostępnych obecnie na rynku technologii oraz szerokie spektrum materiałów inżynierskich. Świadczymy zarówno wdrożenia urządzeń z pełną obsługą przed- i posprzedażną, jak i outsourcing związany z profesjonalnymi usługami drukowania 3D i skanowania 3D.

 

BIBUS MENOS Sp. z o.o.
ul. Spadochroniarzy 18
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 762 72 24
mob.: +48 600 417 902
fax:+48 58 661 71 32
e-mail:info@bibusmenos.pl
www.drukarki3d.pl

 

Firma BIBUS MENOS Sp. o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Dział Drukarek 3D firmy BIBUS MENOS oferuje kompleksowe rozwiązania, aby sprostać określonym wyzwaniom stawianym przez przedsiębiorstwa z wielu gałęzi przemysłu. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne drukarki 3D renomowanych firm: EOS, VSHAPER, Rapid Shape, Lithoz oraz 3D Micro Print.

Oprócz systemów przyrostowych proponujemy także usługi 3D w technologii SLS, DMLS/SLM, FDM, PolyJet oraz DLP, które świadczymy na posiadanych systemach oraz we współpracy z podwykonawcami. Oferujemy także usługi szkoleniowe oraz konsultacyjne w zakresie doboru technologii oraz urządzeń do firm produkcyjnych, laboratoriów i narzędziowni.

 

 

 

CANON POLSKA Sp. z o.o.
Daimlera 2
02-460 Warszawa
www.canon.pl

Firma Canon, utworzona w 1937 roku, zdobyła uznanie na całym świecie i działa na różnych rynkach, w tym między innymi: Rozwiązania Biznesowe, Produkty Konsumenckie, Transmisja i Komunikacja, Systemy Medyczne oraz Produkty Przemysłowe.

Od połowy 2016 intensywnie promujemy profesjonalne drukarki 3D. Nasze urządzenia umożliwiające druk modeli koncepcyjnych i prototypów o wysokiej rozdzielczości, precyzji odwzorowania i wytrzymałości. Zamierzamy pokazać drukarkę MJP 2500 Plus, która umożliwia łatwe i szybkie drukowanie funkcjonalnych, dokładnych komponentów z plastiku i materiałów elastomerowych. Drukarka jest w stanie tworzyć modele o jakości zbliżonej do jakości otrzymywanej z wtrysku.