SIBEX

10. Targi Budowlane Silesia Building Expo

21 - 23 kwietnia 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Wiosenna odsłona targów SIBEX !

 

JUBILEUSZOWA 10 EDYCJA TARGÓW!

 

Zapraszamy Państwa do udziału w 10 edycji Targów Budowlanych Silesia Building Expo. Targi SIBEX są jedną z najdłużej organizowanych przez Expo Silesia imprez targowych i są doskonale znane mieszkańcom regionu, którzy tłumnie co roku je odwiedzają. W budowlanej części wystawy można zapoznać się nie tylko z najnowszymi materiałami budowlanymi i ofertą firm usługowych z zakresu budowy i remontów, ale także znaleźć elementy niezbędne do wykańczania wnętrz, dokonać wyboru odpowiedniej instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej czy wodnej, a nawet dokonać zakupu odpowiednich mebli czy dekoracji.

   

W tym samym czasie odbędą się:

 

Targi DZIAŁKI I OGRODY 2017 to wydarzenie skierowane m.in. do firm oferujących małą architekturę ogrodową, meble, altany, urządzenia ogrodowe, narzędzia i maszyny dla ogrodnictwa, projektowanie ogrodów oraz wiele innych niezbędnych rzeczy, aby nasze ogrody rozkwitły na wiosnę.

 

Salon Wyposażenia Wnętrz WYGODNY DOM 2017: w ramach Salonu WYGODNY DOM zostaną zaprezentowane najnowsze trendy dotyczące urządzenia i wyposażenia wnętrz. Nie zabraknie również wszelkiego rodzaju mebli, artykułów dekoracyjnych, oświetlenia, tekstyliów, ceramik.

 

Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL to wydarzenie skierowane do firm z branży instalacyjnej oraz grzewczej. Dla Zwiedzających to okazja do zapoznania się z nowościami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami pojawiającymi się na rynku.

 

Salon Mieszkaniowo-Developerski TeMD to wydarzenie skierowane do firm zajmujących się obrotem nieruchomościami (na rynku pierwotnym i wtórnym), developerów i inwestorów mieszkaniowych, projektantów i architektów oraz instytucji z zakresu doradztwa finansowego.

 

FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI TARGÓW.