RODZICE I DZIECIAKI

Targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek

27 - 28 maja 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Atrakcyjna oferta artykułów dziecięcych i zabawek


Fachowa wiedza i  porady specjalistów


Niezapomniana zabawa i moc atrakcji dla Dzieci

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne Targi Rodzice i Dzieciaki,  które odbędą się  w dniach 27-28 maja 2017 roku w Sosnowcu. Na targowy sukces premierowej edycji złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta blisko 70 Wystawców, ale także program ponad 80 wydarzeń towarzyszących. Nasze pierwsze targi, ku satysfakcji firm i partnerów  wydarzenia Targi odwiedziło blisko 2 tysiące zwiedzających!

 


 

podsumowanie

fotogaleria

media o nas

 

Targi Rodzice i Dzieciaki to największa w województwie śląskim impreza skierowana do przyszłych jak i obecnych rodziców oraz opiekunów dzieci do wieku wczesnoszkolnego. Wydarzenie stwarza doskonałą okazję do spotkań z przedstawicielami branży dziecięcej, handlowcami z branży parentingowej oraz ekspertami związanymi z branżą dziecięcą, którzy posłużą swoim doświadczeniem i radą.

 

Bycie rodzicem to jedna z najważniejszych życiowych ról – pozwól nam pomóc Cię na to przygotować.

 

Podczas Targów będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą artykułów, pomysłów i usług przeznaczonych dla dzieci oraz obecnych i przyszłych rodziców. Nasi specjaliści przygotują dla Was warsztaty i szkolenia, dzięki którym z pewnością uda się rozwiać nurtujące pytania.

 

A najmłodsi? Gwarantujemy moc atrakcji i wrażeń dla młodszych i starszych dzieci, które z pewnością nie będą się nudzić podczas gdy Wy będą poszerzali swoją wiedzę.

 

Tylko tu, w jednym  miejscu, spotyka się doświadczenie, najwyższy standard, moc atrakcji, możliwość zasięgnięcia opinii, bezpłatne konsultacje medyczne, interesujące wykłady ekspertów, zabawy dla najmłodszych, konkursy z nagrodami  oraz możliwość nabycia najnowszych rozwiązań dla przyszłych i obecnych rodziców.

 

Bez względu na to, czy jesteście już rodzicami czy z niecierpliwością oczekujecie na ten moment – na Targach Rodzice i Dzieciaki nie powinno Was zabraknąć!       

   
   

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów!