REHexpo

Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

20 - 21 kwietnia 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego
20- 21 kwietnia 2018Zapraszamy do udziału w premierowej edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo.
 
Wystawa daje możliwość spotkania się środowisk związanych zarówno z  rehabilitacją medyczną, jak i społeczną i zawodową a także łączy przedstawione powyżej grupy. To tutaj pokażą swoje produkty i nowoczesne rozwiązania producenci oraz dystrybutorzy sprzętu i urządzeń do rehabilitacji.
 
Podczas Targów REHexpo nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń o charakterze seminaryjno-konferencyjnym związanych z branżą. Jest to niezwykła okazja do zaczerpnięcia wiedzy przez specjalistów z zakresu fizjoterapii osteopatii, lekarzy, studentów oraz wszystkich tych, których interesuje diagnostyka i terapia osób niepełnosprawnych, jak również profilaktyka zdrowotna.
 
Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Obiekt w całości dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA NASZEGO WYDARZENIA!