OILexpo

6. Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu

4 - 6 października 2016

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2016. Wzorem poprzedniej edycji, wydarzenie odbędzie się jednocześnie z Międzynarodowymi Targami Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2016 oraz Międzynarodowymi Targami Metod i Nardzędzi do Wirtualizacji Procesów. Targi odbędą się w Expo Silesia, w Sosnowcu, dniach 4-6 października 2016 roku.
 
 
 
 
Podczas tegorocznej edycji w Expo Silesia będzie:
 


 
Podczas minionej edycji targów OILexpo i TOOLEX po raz kolejny został pobity rekord frekwencji i to zarówno w liczbie Wystawców, jak i w ilości osób odwiedzających wystawę. Przygotowane przez Wystawców, niekiedy wręcz imponujące stoiska, na których zaprezentowano maszyny w ruchu i nowości, przeżywały prawdziwe oblężenie profesjonalnych Zwiedzających. Warto wspomnieć, że targi zostały objęte Honorowym Patronatem przez Ministerstwo Gospodarki oraz otrzymały wsparcie od wielu innych znaczących w branży instytucji i mediów, które z pewnością przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia.
 
 
Targom towarzyszyły również inne wydarzenia przemysłowe, dzięki którym targi stały się profesjonalną platformą wymiany poglądów i doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski. Podczas targów odbył się prestiżowy konkursu o Medale i Wyróżnienia Expo Silesia, a także szereg konferencji, warsztatów i seminariów, m.in.: XXXVI ŚRODOWISKOWE SEMINARIUM TRIBOLOGÓW nt. Współczesne problemy smarowania maszyn i urządzeń, "Problemy smarowania w transporcie szynowym", którego organizatorem było Polskie Towarzystwo Tribologiczne Oddział Śląski
 
Szczegółowe podsumowanie poprzedniej edycji wydarzenia znajduje się tutaj.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Pozdrawiamy
Zespół Targów OILexpo