Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Technologie klejenia po raz pierwszy w Polsce! 
(2017-11-02) wróć do strony głównej


W dniach 21-22 listopada firmy z zakresu klejenia przemysłowego po raz pierwszy w Polsce miały okazję zaprezentować własną ofertę i rozwiązania w ramach specjalistycznych Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING 2017. Nadrzędnym celem organizacji wydarzenia było stworzenie miejsca cyklicznego spotkania, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Równolegle dzięki zaangażowaniu Instytutu Spawalnictwa odbyło się 1. Międzynarodowe Seminarium „Klejenie w aplikacjach przemysłowych” organizowane przy współpracy z Instytutem Fraunhofera w Bremen.


Na dzień 21 listopada została zaplanowana Konferencja „Druk 3D w branży automotive”, w ramach której profesjonaliści reprezentujący branżę automotive mogli zapoznać się z zaletami zastosowania skanowania, prototypowania i druku 3D w codziennych pracach produkcyjnych. W ramach Konferencji o swoich doświadczeniach i rozwiązaniach opowiedzieli liderzy branży druku 3D, a nadzór nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia zapewnił Wydział Mechaniczny Technologiczny Politechniki Śląskiej jak również Centrum Druku 3D. Równolegle z powyższymi wydarzeniami odbyły się Targi Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT oraz Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET.

Dziękujemy za udział w targach!